ثبت نام شرکت در همایش بین‌المللی علوم شناختی آغاز شد

ثبت نام براي شركت در هفتمين همايش بين‌المللي علوم شناختي با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ هفتمين همايش بین المللی علوم شناختی به مدت پنج روز از 10 تا 14 ارديبهشت ماه در مركز بين المللي همايشهاي رازي در تهران برگزار مي شود. ثبت نام از علاقه مندان به شرکت در كارگاه هاي آموزشی و ارائه مقاله فقط به صورت برخط و از طريق سامانه iccs.iricss.org انجام می شود. همچنین کارگاه های آموزشی این همایش در روزهای اول و دوم برگزاری آن تشکیل می‌شود و سه روز پاياني همایش به سخنراني ها، ميزگردها، سمپوزيوم ها و ارائه پوستر ها در حوزه هاي گوناگون علوم شناختي و  نمايشگاه تخصصي علوم شناختي اختصاص دارد.

شركت كنندگان در اين همايش از امتياز بازآموزي "وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي" و "سازمان روان شناسي و مشاوره جمهوري اسلامي ايران" برخوردار مي شوند. همایش بین المللی علوم شناختی هر دو سال یکبار با شرکت دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ایرانی و غیر ایرانی حوزه های علوم و فناوری های شناختی برگزار می شود. يكي از اهداف پژوهشکده علوم شناختی به عنوان برگزار کننده همایش های بین المللی دوسالانه علوم شناختی، کمک و مشارکت در فراهم ساختن بستر لازم برای گردآوري، تبادل اطلاعات و تجربيات، گسترش همكاري هاي علمي و پژوهشي، طراحي و اجراي پروژه هاي مشترك بین مراکز علمی، پژوهشی، آموزشی، شرکت ها و موسسات دانش بنیان کشور در حوزه های علوم شناختی و توسعه  مبادلات علمی و پژوهشی آنها با مراکز پژوهشی و آموزشی سایر کشورها با نگاه ویژه به کشورهای اسلامی  است.

اولين حضور شركت هاي دانش بنيان در حوزه هاي علوم شناختي در نمايشگاه جانبي همايش از ويژگي هاي هفتمين همايش بين المللي علوم شناختي  خواهد بود. 

تاریخ انتشار : 1396/01/29
کد : 73847
تعداد بازدید: 2331