همزمان با پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران؛
8 کارگاه‌ آموزشی تخصصی آزمایشگاهی برگزار می‌شود

کارگاه‌های آموزشی تخصصی همزمان با پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از تاریخ چهارم تا هفتم اردیبهشت 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ کارگاه‌های آموزشی تخصصی همزمان با پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران از تاریخ چهارم تا هفتم اردیبهشت 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

ثبت‌ نام این کارگاه‌های آموزشی که از 16 فروردین آغاز و  تا 6 اردیبهشت ادامه دارد، شامل 8 دوره است که در چهار روز برگزار می‌‌شود.

کارگاه‌های آموزشی پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران، با حمایت آزمایشگاه حسگر مواد صبا توسط موسسه «آزما فناور پژوهان وندا، برگزارکننده دوره‌های آموزشی - تخصصی حوزه علوم آزمایشگاهی» از چهارم تا هفتم اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی تهران سالن خلیج‌ فارس برگزار می‌شود و علاقمندان برای اطلاع از جزییات دقیق برگزاری این دوره‌های آموزشی می‌توانند به لینک ثبت‌نام مراجعه کنند.

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران هر سال در اردیبهشت ماه به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و در راستای سیاست‌های کلان تقویت اقتصاد مقاومتی برگزار می‌‌شود.

پایان پیام/24

تاریخ انتشار : 1396/01/29
کد : 73842
تعداد بازدید: 3145