جمعه 4 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

معیارهای داوری مسابقه بهترین چاپگر سه بعدی ساخت ایران اعلام شد

معیارهای داوری در نخستین «نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی» اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دقت و کیفیت ساخت، سرعت ساخت، خدمات پس از فروش و رابط کاربری و تجربه کاربر از کار با دستگاه  از جمله معیلرهای هیات داوران در نخستین «نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی» است که این معیارها در مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی مد نظر قرار می‌گیرد. دستگاه هایی که ایرانی بودن آنها توسط تیم فنی احراز شده باشد وارد رقابت شده و با توجه به معیارهای ذکر شده انتخاب بهترین چاپگر سه بعدی انجام می‌شود.

نخستین «نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی» به عنوان نخستین گردهمایی بزرگ علمی و صنعتی در سه بخش اصلی؛ مسابقه انتخاب بهترین چاپگر سه بعدی ایرانی، نمایشگاه دستاوردهای صنعت چاپ سه بعدی و تکنولوژی های ساخت افزودنی و سخنرانی های علمی ترویجی برگزار می شود که علاقمندان برای شرکت در این مسابقه و نمایشگاه از اسفند ماه سال گذشته به سایت www.3dshow.ir مراجعه کرده اند.

نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی توسط ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از 11 تا 13 اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1396/01/23
کد : 73813
تعداد بازدید: 928

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601