توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی در سال 95 انجام شد؛
حمایت از برگزاری 61 همایش‌ با رویکرد نشر دانش و فناوری جدید

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی از ابتدای سال جاری تا کنون 61 همایش ملی و بین‌المللی در حوزه‌های مختلف علم و فناوری را مورد حمایت قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ همایش‌های علمی به عنوان یکی از روش‌های علمی و فناورانه برای فرهنگسازی و ترویج دانش جدید و علم و فناوری، تجارب و یافته‌های تحقیقاتی از دیرباز مورد توجه محققین و دانشمندان بوده است. از این رو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در صدد است تا از رخدادهای علمی و فناورانه در کشور حمایت کند. در همین راستا صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی از ابتدای سال جاری تا کنون 61 همایش ملی و بین‌المللی در حوزه‌های مختلف علم و فناوری را مورد حمایت قرار داده است.

همایش بین المللی استرس و بیماری های روانی، چهارمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی ژنتیک، اولین کنگره ملی بیماری‌های داخلی دامپزشکی، همایش گفتاردرمانی ایران، سومین همایش ملی اعجاز قرآن کریم، کنفرانس ملی ربات‌های پروازی، چهارمین کنفرانس بادی ایرانو آب و محیط زیست در هزاره جدید عناوین برخی از این همایش ها است. گفتنی است از این 61 همایشی که مورد حمایت قرار گرفته 32 همایش به صورت ملی و 29 همایش بین المللی برگزار شده است.

تاریخ انتشار : 1395/12/17
کد : 73697
تعداد بازدید: 909