طی حکمی از سوی رئیس بنیاد ملی نخبگان/
سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی ​منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن حکم دکتر ستاری خطاب به دکتر حسن هاشمی آمده است: نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمر بخشی نخبگان عزیز در استان خراسان جنوبی و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی منصوب می نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین نامه تأسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیأت امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را جنابعالی مبذول خواهند داشت. توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است، بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر سید سعیدرضا احمدی‌زاده و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر به عمل می‌آید.

 

تاریخ انتشار : 1395/12/15
کد : 73679
تعداد بازدید: 2565