رئیس بنیاد نخبگان فارس خبر داد:
زندگی نخبگان استان فارس، رمان شد

شریف با بیان اینکه زندگی نخبگان فارس در قالب رمان چاپ شده است، گفت: این اقدام علاوه بر به تصویر کشیدن زندگی و تلاش‌های مفاخر امروز در مسیر پیشرفت و اعتلای کشور، الگوسازی مناسبی برای جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ حبیب شریف با اعلام خبر رونمایی از رمان‌های زندگینامه نخبگان فارس، گفت: با توجه به اهمیت تکریم نخبگان و الگوسازی از آنان برای صاحبان استعدادهای‌برتر از طریق ترویج روموز موفقیت آنها و زمینه‌سازی برای هدایت گروه‌ها و فعالیت‌های نخبگانی از سوی آنان، بنیاد نخبگان استان فارس، نگارش و چاپ کتاب زندگینامه اساتید برگزیده جایزه علامه طباطبایی را در قالب رمان در دستور کار قرار داده و در مراسم تکریم این اساتید از کتاب‌های تهیه شده رونمایی می‌شود.

وی افزود: بر اساس این برنامه، روز سه‌شنبه؛ سوم اسفندماه ۱۳۹۵ در مراسم تکریم از جایگاه علمی و اخلاقی چهار نفر از اساتید برجسته و دانشمندان بین‌المللی شیمی، آقایان حبیب فیروزآبادی، ناصر ایرانپور، هاشم شرقی و خانم افسانه صفوی از کتاب رمان زندگینامه این نخبگان کشور، رونمایی خواهد شد.

رئیس بنیاد نخبگان فارس ادامه داد: امید است با توزیع این کتاب‌ها در جامعه و مطالعه آنها توسط نوجوانان و جوانان کشور، بتوان علاوه بر به تصویر کشیدن زندگی و تلاش‌های مفاخر در مسیر پیشرفت و اعتلای کشور، الگوسازی مناسبی برای جامعه صورت گیرد.

تاریخ انتشار : 1395/11/25
کد : 73569
تعداد بازدید: 664