در ایام دهه فجر و برای افتتاح چند پروژه علمی و صنعتی؛
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری وارد بوشهر شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری همزمان با ایام الله دهه فجر برای افتتاح چند پروژه علمی و صنعتی، بازدید از شرکت های دانش بنیان، دیدار با نخبگان و شرکت در شورای اداری استان، به بوشهر سفر کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، امروز پنج شنبه 21 بهمن ماه سال جاری و همزمان با ایام الله دهه فجر وارد استان بوشهر شد.
حضور در گلزار شهدای استان و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا، آغازگر برنامه سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به بوشهر است.
براساس این گزارش، ستاری در این سفر یک روزه، نشست مشترکی با نخبگان، اساتید و اعضای شرکت های دانش بنیان دارد تا از نزدیک در جریان مشکلات، چالش ها و چشم انداز آتی توسعه علم و فناوری استان قرار گیرد. همچنین افتتاح چند پروژه صنعتی از جمله سه کشتی ساخت ایران با حضورمعاون علمی و فناوری رییس جمهوری انجام خواهدشد.
بازدید از جزیره شیف و برگزاری جلسه شورای اداری از دیگر برنامه های معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در این سفر است.

مصطفی سالاری استاندار بوشهر، علی وطنی معاون توسعه فناوری و پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و عبدالمجید شجاع قائم مقام امور حقوقی و مجلس معاونت علمی، در این سفر، ستاری را همراهی می کنند.


پایان پیام/23

تاریخ انتشار : 1395/11/21
کد : 73552
تعداد بازدید: 842