مدرسه بهینه‌سازی انرژی و کسب و کار برگزار می‌شود

مدرسه بهینه‌سازی انرژی و کسب و کار به همت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاریخ 23 تا 30 مهرماه جاری دردانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

مدرسه بهینه سازی انرژی و کسب و کار به همت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاریخ 23 تا 30 مهرماه جاری دردانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در حالی که پیش از این قرار بود «مدرسه بهینه سازی انرژی و کسب و کار» اوایل شهریور ماه جاری از سوی مرکز نوآوری و توسعه فناوری بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی برگزار شود به دلیل عدم تکمیل فرآیند ثبت نامه علاقمندان این مدرسه پس از اتمام ثبت نام، در روزهای 23، 24، 29 و 30 مهرماه جاری برگزار می شود.

مدرسه بهینه سازی انرژی کسب و کار با هدف اجرای ایجاد بستری برای استفاده از انرژی های پاک و آموزش دانشجویان و علاقمندان فعال در این حوزه به همت ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی برگزار خواهد شد تا در جامعه به مرور زمان کاربردی شود.

در مدرسه بهینه سازی انرژی کسب و کار دوره های آموزشی مختلفی برگزار می شود که این دوره ها شامل مهارت های عمومی مدل کسب و کار، طرح کسب و کار و کار گروهی مؤثر، دوره های تخصصی آموزش باتری و وسایل نقلیه هیبریدی می شود. از این رو به کلیه شرکت کنندگان در مسابقه طراحی و ساخت دوچرخه هیبرید توصیه می شود که در این دوره شرکت کنند.

همچنین در این دوره نشست صمیمی با حضور افراد کارآفرین و موثر در حوزه بهینه سازی انرژی و محیط زیست برگزار می شود تا در فضایی صمیمی و دوستانه، به تبادل اندیشه‌ و کسب تجربه پرداخته شود.

بر اساس گزارش مذکور، تعدادی از دانشجویان علاقه مند به شرکت در این دوره ثبت نام کرده اند و از آنجا که ظرفیت دوره محدود است، خواهشمند است متقاضیان هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام وتکمیل مدارک و ارسال آن به آدرس citcee.ceee@gmail.com یا citcee@ceee.ir اقدام کنند.

بنا بر اعلام ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی، گروه های دانشجویی علاقمند به شرکت در مسابقه "طراحی و ساخت دوچرخه هیبرید" تا پایان شهریور ماه جاری می توانند طرح های پیشنهادی خود را ارسال کنند.

دانشجویان وعلاقمندان حضوردرمدرسه بهینه سازی انرژی و کسب و کار می توانند به سایت http://ceee.isti.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.

 

تاریخ انتشار : 1394/06/21
کد : 73453
تعداد بازدید: 420