دکتر ستاری برای بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی، وارد استان مازندران شد

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان برای بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی و دیدار و گفت‌وگو با روسا و مسئولان دانشگاه‌ها و اساتید و نخبگان استان مازندران صبح امروز؛ 24 خردادماه وارد این استان شد.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان برای بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی و دیدار و گفتگو با روسا و مسئولین دانشگاه‌ها و اساتید و نخبگان استان مازندران صبح امروز وارد این استان شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، دكتر سورنا ستاری و هیات همراه صبح امروز در سفر به استان مازندران، ضمن استقبال استاندار و مسئولین محلی به دیدار و گفت‌گو با روسا و اساتید دانشگاه‌های این استان پرداخت.

بر اساس این گزارش معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پژوهشکده فناوری نانو و دستاوردهای این پژوهشکده و دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و مرکز رشد این دانشگاه بازدید کرده است.

همچنین بازدید از این دانشگاه و طرح پایلوت مزرعه تولید برق از امواج دریا و نشست با هیات رئیسه و مسئولین این دانشگاه نیز از جمله برنامه‌های امروز صبح معاون علمی و فناوری رئیس جمهور است.

در برنامه‌های امروز معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، استاندار مازندران دکتر ربیع فلاح‌ و رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دکتر جواد واثقی امیری وی را همراهی می‌کنند.

خاطر نشان می‌شود؛ در این سفر مهندس علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و منابع، امیرحسین کاظمی، مشاور و مدیر کل حوزه ریاست و پرویز کرمی، مشاور و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر ستاری را همراهی می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1393/03/24
کد : 73448
تعداد بازدید: 605