دومین دوره تور فناوری‌نانو برگزار می‌شود

«دومین تور فناوری‌نانو» همزمان با نهمین جشنواره فناوری‌نانو به حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ برگزار می‌شود.

«دومین تور فناوری‌نانو» همزمان با نهمین جشنواره فناوری‌نانو به حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رسانی بنیاد ملی نخبگان، ستاد توسعه فناوری‌نانو با هدف ایجاد همکاری بین موسسات پژوهشی و صنایع در راستای گسترش فناوری‌نانو، انجام تحقیقات هدفمند توسط دانشجویان و اساتید و در نهایت تولید محصول، نسبت به برگزاری «دومین تور فناوری‌نانو» در نهمین جشنواره فناوری‌نانو اقدام کرده است.

معرفی دستاوردهای کشور در حوزه‌ی فناوری‌نانو، ایجاد انگیزه و افزایش روحیه خودباوری دانشجویان،‌ معرفی خدمات و تسهیلات ستاد توسعه فناوری‌نانو، ایجاد ارتباط بین اساتید و دانشجویان با شرکت‌ها و صنایع و معرفی دانشجویان مستعد و با انگیزه به بازار کار از جمله اهداف برگزاری تور فناوری‌نانو است.

برنامه‌های در نظر گرفته‌شده برای شرکت‌کنندگان دومین تور فناوری نانو شامل معرفی ستاد نانو، غرفه های منتخب و برنامه های جانبی می شود. در بخش معرفی ستاد نانو  نیز حمایت از پژوهش (پایان‌نامه، مقاله، ثبت‌اختراع و غیره)، حمایت از اشتغال، شبکه آزمایشگاهی نانو، طرح‌های نوآورانه مطرح می شود.

 بازدید از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌نانو و معرفی نمونه‌های موفق، معرفی خدمات موسسه فناوری‌تا بازار ایرانیان و معرفی کارگزاران رسوخ فناوری در غرفه‌های منتخب صورت می گیرد.

دیگر برنامه‌های جانبی این تور فناوری نانو  شناسایی و تایید افراد مستعد و دارای ایده، معرفی فرصت‌های شغلی و کارورزی ویژه نمایشگاه، ثبت‌نام در کارگاه مشاوره شغلی MBIT با تخفیف ۵۰ درصدی، ثبت‌نام در دوره‌های توانمندسازی فناوری‌نانو با تخفیف ۳۰ درصدی و همچنین ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی شیوه نگارش مقاله و پایان‌نامه با تخفیف ۳۰ درصد است.

علاقمندان جهت شرکت در تور فناوری نانو می‌توانند تا تاریخ ۳۱ شهریور‌ماه به پایگاه اینترنتی این برنامه مراجعه و ثبت‌نام کنند. در نخستین دوره برگزاری تور فناوری‌نانو در هشتمین جشنواره فناوری‌نانو ۸۰۰ شرکت‌کننده از ۲۱ دانشگاه شرکت داشته‌اند.

نهمین جشنواره فناوری نانو به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در روزهای ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۵ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1395/06/21
کد : 73402
تعداد بازدید: 379