پیام تسلیت معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به مناسبت درگذشت مرحوم دکتر صادق آیینه‌وند

دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی وفناوری رئیس جمهور درگذشت مرحوم دکتر صادق آیینه‌وند را تسلیت گفت.

دکتر سورنا ستاری معاون علمی وفناوری رئیس جمهور درگذشت مرحوم دکتر صادق آیینه‌وند را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری، درگذشت دانشمند فرهیخته، مرحوم دکتر صادق آیینه‌وند را طی پیامی به خانواده محترم ایشان، اساتید، دانش‌پژوهان و جامعه علمی کشور تسلیت گفت. متن پیام دکتر سورنا ستاری به شرح زیر است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت  دانشمند فرهیخته، چهره ماندگار  و سختکوش جامعه‌ی دانشگاهی ایران و رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مرحوم دکتر صادق آیینه وند، ضایعه ای سنگین برای عرصه ی علم و دانش و جامعه دانشگاهی کشور است.

این استاد  اخلاق و برجسته دانشگاه تربیت مدرس که در طی حیات پربار ش، دارای افتخاراتی همچون؛ برگزیده جایزه علامه طباطبایی بنیاد ملی نخبگان، پیشکسوت علوم انسانی در   پنجمین دوره جشنواره بین المللی فارابی و استاد  نمونه کشوری بودند که  با گنجینه ای از آثار علمی و پژوهشی خود، منشاء خدمات برجسته به فرهنگ و دانش  در ایران و جهان اسلام بود.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان، اساتید، دانشجویان و جامعه ی علمی و پژوهشی کشور تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند متعال،‌ برای  ایشان رحمت واسعه‌ی الهی و علو درجات،  و برای بازماندگان و بستگان صبر و اجر مسئلت دارم.


سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهور

 

تاریخ انتشار : 1394/02/19
کد : 73345
تعداد بازدید: 486