نشست تخصصی "علم و فرهنگ" به دبیری دکتر موسوی موحدی برگزار می‌شود

نشست تخصصی و بحث آزاد با عنوان "علم و فرهنگ" به دبیری دکتر علی‌اکبر موسوی موحدی؛ عضو هئیت علمی دانشگاه تهران و برگزیده جایزه علمی علامه طباطبایی و با سخنرانی اساتید برجسته کشور، 29 مهرماه در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

نشست تخصصی و بحث آزاد با عنوان "علم و فرهنگ" به دبیری دکتر علی‌اکبر موسوی موحدی؛ عضو هئیت علمی دانشگاه تهران و برگزیده جایزه علمی علامه طباطبایی و با سخنرانی اساتید برجسته کشور، 29 مهرماه ساعت 15:00-13:30 در سالن شهید علی محمدی محل سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، نشست تخصصی و بحث آزاد علم و فرهنگ در چهار موضوع و با سخنزانی اساتید برجسته دانشگاه و برگزیدگان جایزه علامه طباطبائی در محل سالن شهید علی محمدی برگزار خواهد شد.

در این نشست دکتر رضا داوری اردکانی؛ رئیس فرهنگستان علوم و از چهره‌های شاخص در نظریه‌پردازی فرهنگ و اندیشه پیرامون "علم و جایگاه آن در ایران معاصر"، دکتر سید سلمان صفوی؛ مولوی شناس، نویسنده و رئیس آکادمی مطالعات ایرانی لندن در مورد "تجربه جهان توسعه یافته و موانع توسعه یافتگی در ایران با توجه به نقش نخبگان"، دکتر کریم مجتهدی؛ چهره ماندگار علمی و استاد دانشگاه تهران درباره موضوع "تبادل" و دکتر علی‌اصغر مصلح استاد دانشگاه و عضو گروه غرب‌شناسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، پیرامون "نسبت علم و تکنیک معاصر به فرهنگ" سخنرانی خواهند پرداخت.

هشتمین همایش ملی نخبگان جوان 29 و30 مهرماه در سالن اجلاس سران و اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی نخبگان یکم لغایت سوم آبان‌ماه برگزار می‌شود. دیدار شرکت‌کنندگان در همایش، با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روز سی‌ام مهرماه از جمله مهمترین برنامه‎های این همایش است.

تاریخ انتشار : 1393/07/27
کد : 73047
تعداد بازدید: 293