باید از پتانسیل و قابلیت‌های نخبگان در استان بهره برد

استاندار خراسان شمالی در دیدار با رئیس جدید بنیاد نخبگان استان بر استفاده از پتانسیل و قابلیت های نخبگان در استان تاکید کرد.

استاندار خراسان شمالی در دیدار با رئیس جدید بنیاد نخبگان استان بر استفاده از پتانسیل و قابلیت‌های نخبگان در استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، در اين ديدار مهندس پرويزي استاندار خراسان شمالی ضمن عرض تبريک به دکتر مقدسي مبني بر انتصاب به عنوان رئيس بنياد نخبگان استان توصيه هايي را به وی جهت پيشبرد اهداف بنياد نخبگان و رسيدن اين بنياد به جايگاه واقعي خود در استان ارائه کرد.

وی پرهيز از هرگونه سياسي کاري را از اولويت هاي اصلي بنياد برشمرد و خواستار توجه جدي به امور نخبگان و رسيدگي به درخواست هاي نخبگان و استعدادهاي برتر شد.

استاندار خراسان شمالی به جايگاه نخبگان در جامعه اشاره و تاکيد کرد تا با انجام فعاليت هاي صحيح و به موقع و ايجاد شرايط مناسب مانع خروج نخبگان از استان شوند تا بتوان از پتانسيل ها و قابليت هاي آنان استفاده کرد.

مهندس پرويزي با تاكيد بر ارتباط موثر با اعضاي هيئت علمي دانشگاه استان خواستار افزايش زمينه ورود نخبگان به بنياد شد .

نماينده عالي دولت در استان افزود: بنياد نخبگان بايد به سمتي حركت كند كه نخبه پروري را در استان افزايش و ايده هاي نوين را به جامعه معرفي کند.

در ادامه دکتر مقدسي رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی ضمن عرض تشکر از توجه ويژه و اهتمام جدي استاندار در پيگيري مشکلات اين بنياد، گزارشي از وضعيت موجود بنياد، عملکرد بنياد استان و مجموعه اقداماتي که وی در طي يک هفته حضور خود در بنياد داشت، ارائه کرد.

در پايان استاندار خراسان شمالي قول مساعدت درباره همکاري تنگاتنگ با بنياد نخبگان استان و دستور پيگيري موارد درخواستي بنياد نخبگان استان را صادر کرد.


تاریخ انتشار : 1393/07/09
کد : 72949
تعداد بازدید: 352