تلاش صادقانه برای نمایش توانمندی‌های علمی و فناوری کشور

معاونت علمی همواره تلاش دارد برای نمایش توانمندی های علمی و فناوری کشور به شکلی درست و صادقانه و ارتباط مستمر با فعالان این عرصه و عموم مردم فعالیت کند.

معاونت علمی همواره تلاش دارد برای نمایش توانمندی های علمی و فناوری کشور به شکلی درست و صادقانه و ارتباط مستمر با فعالان این عرصه و عموم مردم فعالیت کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، امروز 27 اردیبهشت ماه 1395، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی بود و به رسم چندسال اخیر، مسوولان و کارکنان مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز گردهم آمدند تا علاوه بر پاسداشت این روز، از دغدغه هایشان در این عرصه بگویند.

پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی، در این نشست صمیمی، با سپاس از حمایت های دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در فرهنگسازی و ترویج فعالیت های علمی و فناوری کشور، از همراهی همکاران خود در چند سال اخیر قدردانی کرد.

«نمایش توانمندی های علمی کشور» توسط مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی؛ نکته مهمی بود که وی بار دیگر بر آن تاکید داشت و وظیفه اصلی همکاران اش در این عرصه را همانا نشان دادن شفاف، درست و صادقانه دستاوردهای حوزه های اقتدار علم و فناوری توسط فرزندان ایران اسلامی بیان کرد.

اما ارتباط دوسویه و مستمر با مخاطبان عام و خاص، بعد دیگری از فعالیت ارتباطی و روابط عمومی فعالان این مرکز بود که پرویز کرمی به آن اشاره داشت.

امیرحسین کاظمی رییس حوزه ریاست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در این جمع حضور داشت و از همکاری بارز مرکز روابط عمومی و دفتر ریاست معاونت علمی سخن گفت. وی به این نکته نیز اشاره کرد که براساس آمار و بازخوردها، معاونت علمی در بخش روابط عمومی، تاثیرگذاری خوب و مثبتی در عرصه رسانه ای کشور از خود به نمایش گذاشته و میان روابط عمومی دستگاه های اجرایی، از جایگاهی ممتاز برخوردار است.

در ادامه این نشست، کارشناسان مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی، هر یک درباره دغدغه و مشکلات خود، دقایقی صحبت کردند و پیشنهاداتی نیز برای فعالیت هرچه بهتر این مرکز ارائه دادند.

 

تاریخ انتشار : 1395/02/27
کد : 72882
تعداد بازدید: 447