دومین روز بیست‌وچهارمین نشست رئيسان بنيادهاي نخبگان استانی برگزار شد

دومین روز نشست سراسري رئيسان بنيادهاي نخبگان استانی‌ با حضور دکتر ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

دومین روز  نشست سراسري رئيسان بنيادهاي نخبگان استانی‌ با حضور دکتر ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ دومین روز بیست‌وچهارمین نشست سراسري رئيسان بنيادهاي نخبگان استانی‌ با حضور دکتر ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، معاونین و مدیران بنیاد ملی نخبگان و روسای بنیادهای نخبگان استانی در ارومیه برگزار شد.

در ابتدای اولین نشست روز دوم برگزاری این رویداد، پرویز کرمی؛ مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان به بررسی مسائل رسانه‌ای پرداخت. سخنرانی دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی‌وفناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان بخش دیگری از این نشست بود و آخرین بخش نشست اول به جلسه پرسش و پاسخ و تبادل نظر با ریاست بنیاد ملی نخبگان اختصاص یافت.

در ادامه برنامه‎های روز دوم، فن‌بازارها و دارایی‌های فکری معرفی شد و دکتر آریا الستی؛ رئیس ستاد اجرایی‌سازی سند راهبردی نخبگان، به بررسی برنامه‌های این ستاد پرداخت.

بررسی عملکرد جشنواره‌های اختراعات رویش در سال 1394 توسط دکتر غلامعلی منتظر؛ معاون برنامه‌ریزی و نظارت و سید مهدی موسوی‌کوهپر؛ معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان، از دیگر نشست‎هایی بود که در دومین روز از بیست‌وچهارمین نشست رئيسان بنيادهاي نخبگان استانی، برگزار شد.

در آخرین بخش این نشست‌، ماشاءالله اخلاقی؛ مدیرکل حوزه حراست بنیاد ملی نخبگان، مسائل حراستی را تشریح کرد و  بررسی عملکرد بنیادهای نخبگان استانی و جلسه پرسش و پاسخ، پایان بخش بیست‌وچهارمین نشست سراسري رئيسان بنيادهاي نخبگان استانی‌ در ارومیه بود.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1395/04/24
کد : 72775
تعداد بازدید: 360