نشست خبری هشتمین همایش ملی نخبگان جوان امروز برگزار می شود

نشست خبری هشتمین همایش ملی نخبگان جوان با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان امروز ساعت 10:45 صبح در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

نشست خبری هشتمین همایش ملی نخبگان جوان با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان امروز ساعت  10:45 صبح در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان با شعار « نخبگان؛ فرهنگ و دانش، آرمان ها و مسئولیت ها» طی روزهای بیست و نهم و سی ام مهرماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می شود.

از مهمترین برنامه های هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان دیدار نخبگان و استعدادهای برتر با مقام معظم رهبری و بهره مندی از نظرات و دیدگاه های معظم له است.

یکی دیگر از  برنامه های مهم هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان، حضور رییس جمهور در این همایش است که ایشان از نزدیک با دیدگاه های نخبگان جوان آشنا شده و نظرات خود را نیز بیان نمایند.

همچنین اولین جشنواره فرهنگی و ورزشی نخبگان جوان پس از همایش به صورت مجزا برای دختران و پسران در استان مازندران برگزار می شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1393/07/25
کد : 72732
تعداد بازدید: 539