دوشنبه 31 شهریور 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

نشست خبری هشتمین همایش ملی نخبگان جوان امروز برگزار می شود

نشست خبری هشتمین همایش ملی نخبگان جوان با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان امروز ساعت 10:45 صبح در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

نشست خبری هشتمین همایش ملی نخبگان جوان با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان امروز ساعت  10:45 صبح در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان با شعار « نخبگان؛ فرهنگ و دانش، آرمان ها و مسئولیت ها» طی روزهای بیست و نهم و سی ام مهرماه در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می شود.

از مهمترین برنامه های هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان دیدار نخبگان و استعدادهای برتر با مقام معظم رهبری و بهره مندی از نظرات و دیدگاه های معظم له است.

یکی دیگر از  برنامه های مهم هشتمین همایش سالانه نخبگان جوان، حضور رییس جمهور در این همایش است که ایشان از نزدیک با دیدگاه های نخبگان جوان آشنا شده و نظرات خود را نیز بیان نمایند.

همچنین اولین جشنواره فرهنگی و ورزشی نخبگان جوان پس از همایش به صورت مجزا برای دختران و پسران در استان مازندران برگزار می شود.

 

 

تاریخ انتشار : 1393/07/25
کد : 72732
تعداد بازدید: 314

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601