جمعه 2 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

معرفی کارگزاران برتر در فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان

کارگزاران برتر در فرایند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

کارگزاران برتر در فرایند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، سیدمحمد صاحبکارخراسانی سرپرست امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی در این باره اظهار کرد: فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان بر مبنای مصوبات کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود و برای ارزیابی شرکت‌ها از کارگزاران حرفه ای استفاده می‌شود که این کارگزاران آموزش‌های لازم را دیده‌اند.

دبیر کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان افزود: کارگزاران ارزیابی شرکت‌ها عمدتاً شرکت‌های خصوصی ارزیاب هستند که بصورت حرفه‌ای به ارزیابی می‌پردازند و کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، معیارهای رتبه‌بندی کارگزاران را مشخص کرده است و در پایان هر سال، کارگزاران بر اساس این معیارها رتبه‌بندی می‌شوند.

سرپرست امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان با بیان اینکه از جمله معیارهای رتبه‌بندی کارگزاران، سرعت ارزیابی، دقت ارزیابی، امانت‌داری، رعایت اصول حرفه‌ای ارزیابی و عدم تخطّی از معیارهای مصوب است، گفت: کارگزاران ارزیابی با یکدیگر رقابت می‌کنند و دبیرخانه کارگروه با برترین کارگزاران همکاری خود را ادامه می‌دهد و بر اساس ارزیابی انجام شده در طول 1394، شرکت کارآفرینی و فناوری ایران کفا، شرکت مهندسی مواد آرای آویسا، شرکت مدیریت فناوری یکتا دانش مفید، شرکت مشاوران نیک پندار شریف، شرکت سنجش و دانش آیریک، شرکت توسعه بنای هوم و جناب آقای فرهانچی از پارک علم و فناوری همدان به عنوان کارگزاران برتر انتخاب شدند.

صاحبکار همچنین ابراز کرد: از کارگزاران ارزیابی برتر در جلسه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور جناب آقای دکتر ستاری معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور، جناب آقای دکتر اختیاری رئیس کمیته فناوری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و سایر اعضای کارگروه، تقدیر به عمل آمد.

 

تاریخ انتشار : 1394/12/25
کد : 72690
تعداد بازدید: 217

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601