معرفی کارگزاران برتر در فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان

کارگزاران برتر در فرایند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

کارگزاران برتر در فرایند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان از سوی دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، سیدمحمد صاحبکارخراسانی سرپرست امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی در این باره اظهار کرد: فرآیند ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان بر مبنای مصوبات کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان انجام می‌شود و برای ارزیابی شرکت‌ها از کارگزاران حرفه ای استفاده می‌شود که این کارگزاران آموزش‌های لازم را دیده‌اند.

دبیر کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان افزود: کارگزاران ارزیابی شرکت‌ها عمدتاً شرکت‌های خصوصی ارزیاب هستند که بصورت حرفه‌ای به ارزیابی می‌پردازند و کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، معیارهای رتبه‌بندی کارگزاران را مشخص کرده است و در پایان هر سال، کارگزاران بر اساس این معیارها رتبه‌بندی می‌شوند.

سرپرست امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان با بیان اینکه از جمله معیارهای رتبه‌بندی کارگزاران، سرعت ارزیابی، دقت ارزیابی، امانت‌داری، رعایت اصول حرفه‌ای ارزیابی و عدم تخطّی از معیارهای مصوب است، گفت: کارگزاران ارزیابی با یکدیگر رقابت می‌کنند و دبیرخانه کارگروه با برترین کارگزاران همکاری خود را ادامه می‌دهد و بر اساس ارزیابی انجام شده در طول 1394، شرکت کارآفرینی و فناوری ایران کفا، شرکت مهندسی مواد آرای آویسا، شرکت مدیریت فناوری یکتا دانش مفید، شرکت مشاوران نیک پندار شریف، شرکت سنجش و دانش آیریک، شرکت توسعه بنای هوم و جناب آقای فرهانچی از پارک علم و فناوری همدان به عنوان کارگزاران برتر انتخاب شدند.

صاحبکار همچنین ابراز کرد: از کارگزاران ارزیابی برتر در جلسه کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور جناب آقای دکتر ستاری معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور، جناب آقای دکتر اختیاری رئیس کمیته فناوری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و سایر اعضای کارگروه، تقدیر به عمل آمد.

 

تاریخ انتشار : 1394/12/25
کد : 72690
تعداد بازدید: 333