دکتر ستاری در شهر مرزی درگز حضور یافت

معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان عصر شنبه در میان استقبال مردم و مسوولان شهر مرزی درگز از توابع استان خراسان رضوی، وارد این شهر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان ، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، ظهر امروز همزمان با سفر استانی دولت تدبیر و امید (دولت یازدهم) به استان خراسان رضوی و در ادامه سفر به شهرهای شمالی این استان، وارد شهر مرزی درگز شد و مورد استقبال فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسوولان و مردم این شهر قرار گرفت.

رئیس بنیاد ملی نخبگان سپس به گلزار شهدای این شهر رفت و با قرائت فاتحه در یادمان شهدای گمنام درگز، به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.
دکتر ستاری سپس با حضور در شورای اداری شهرستان مرزی درگز در محل فرمانداری این شهرستان، با مسوولان محلی درباره وضعیت علم و فناوری این شهرستان به گفت وگو پرداخت.

حضور در مسجد امام حسین (ع) درگز و دیدار و گفت وگوی صمیمی با جمع پرشور مردم این شهرستان، از دیگر برنامه های سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به شهرستان درگز بود.

دکتر ستاری همزمان با سفر استانی دولت تدبیر و امید به استان خراسان رضوی، صبح امروز به شهر کلات نادری سفر کرده بود.

شهرستان درگز در شمال شرقی استان خراسان رضوی و در ۲۵۸ کیلومتری شهر مشهد مقدس قرار گرفته است. این شهرستان با جمهوری ترکمنستان ۲۵ کیلومتر مرز مشترک دارد.

تاریخ انتشار : 1393/06/15
کد : 72667
تعداد بازدید: 536