نخستین پاویون تخصصی هوایی دایر می‌شود

ستاد توسعه فناوري و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردي معاونت علمی از برپایی اولین پاویون تخصصی هوایی در پنجمین نمایشگاه اینوتکس کشور خبر داد.

ستاد توسعه فناوري و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردي معاونت علمی از برپایی اولین پاویون تخصصی هوایی در پنجمین نمایشگاه اینوتکس کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی بنیاد ملی نخبگان، ستاد توسعه فناوري و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردي معاونت علمی با هدف ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه هوایی، اولین پاویون تخصصی هوایی را در پنجمین نمایشگاه اینوتکس برپا می کند.

با توجه به کاربردی بودن فناوری های مختلف نظیر الکترونیک و مواد پیشرفته و غیره در صنعت هوایی و سرریز فناوری های صنعت هوایی در سایر حوزه های فناوری در جهت تعاون، تبادل و تجاری سازی فناوری های شرکت های این حوزه با سایر شرکت های داخلی مهم ترین هدف برگزاری این پاویون اعلام شده است.

در این پاویون تخصصی 8 شرکت دانش بنیان داخلی به ارائه محصولات خود می پردازند و دو شرکت آلمانی و یک شرکت ایتالیایی نیز برای گسترش تعاملات خود با شرکت های ایرانی شرکت می کنند.

در اولین پاویون تخصصی هوایی که برای اولین بار در کشور و کنار نمایشگاه اینوتکس کشور اجرا می‌ شود در کنار نمایشگاه اینوتکس کشور برپا می شود از برخی محصولات شرکت های دانش بنیان برای اولین بار رونمایی خواهد شد.

پنجمین نمایشگاه اینوتکس کشور دوم تا پنجم خرداد ماه به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی در نمایشگاه بین‌المللی تهران سالن خلیج فارس برگزار می‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1395/03/01
کد : 72665
تعداد بازدید: 343