سومین جایزه دانشجویان برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی

سومین فراخوان جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر می‌شود.

سومین فراخوان جایزه سفر دانشجویان دکتری برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی به دانشجویان دوره‌های دکتری رشته‌های مرتبط در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، کمک هزینه شرکت در کنگره‌های بین المللی علوم و فناوریهای شناختی، اعطا می‌کند.

پس از برگزاری دو دوره جایزه سفر برای دانشجویان دکتری تخصصی (PhD) و تخصص بالینی (رزیدنتی) و استقبال خوب دانشجویان به اطلاع می‌رساند ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی در تیر ماه سال 95  قصد برگزاری سومین فراخوان جایزه سفر را دارد.

دانشجویان علاقمند فعال در حوزه‌های مرتبط با علوم و فناوریهای شناختی در یکی از دانشگاه‌ها و موسسات داخلی کشور که حداقل یک پژوهش اصیل در جایگاه مولف اول، در حوزه‌های مرتبط با علوم شناختی داشته باشند می‌توانند برای ارائه مقاله در کنگره‌های منتخب ستاد اقدام کنند.

برای این منظور دانشجویان متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد بر طبق فراخوان اعلام شده ( از 15 تیر ماه) با ارائه خلاصه مقاله خود میتوانند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کنند. اسامی افراد پذیرفته شده حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت 31 مرداد) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آیین نامه شرایط این حمایت به سایت ستاد مراجعه کنید.

 

تاریخ انتشار : 1395/04/09
کد : 72556
تعداد بازدید: 417