جمعه 22 فروردین 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

بازدید دکتر ستاری از شهرستان کلات

همزمان با سفر هیئت دولت تدبیر و امید به استان خراسان رضوی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدای گمنام شهرستان کلات نادری این استان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

همزمان با سفر هیئت دولت تدبیر و امید به استان خراسان رضوی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با حضور در گلزار شهدای گمنام شهرستان کلات نادری این استان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

به گزارش اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری امروز پانزدهم شهریور ماه در میان استقبال فرماندار، مسئولان شهرستان و جمعی از مردم وارد شهرستان کلات نادری استان خراسان رضوی شد و با حضور در گلزار شهدا و مزار شهدای گمنام این شهرستان، ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا؛ ادای احترام کرد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، در این سفر به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید پروژه گازرسانی بخش گرو در این شهرستان را نیز افتتاح کرد.
وی همچنین در شورای اداری این شهرستان حضور یافته و در جلسه هم‌اندیشی با مدیران و مسئولان این شهرستان طی سخنانی به تبیین سیاست‌های دولت تدبیر و امید (یازدهم) پرداخت.
همچنین ستاری با حضور در مسجد سیدالشهدا شهرستان کلات نادری در دیداری صمیمی و پرشور با مردم این شهرستان به بررسی مسایل و مشکلات مردم در این شهرستان پرداخت.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پس از بازدید از شهرستان کلات نادری به سوی شهرستان درگز حرکت خواهد کرد.
کلات نادری شهرستانی است در شمال شرقی استان خراسان رضوی. شهری که در میان کوه‌های هزارمسجد قرار گرفته و از مشهد تا آن، ۱۴۵ کیلومتر جاده کوهستانی است. این شهر، از شمال به وسیله تپه ماهورهای نسبتاً پست با کشور ترکمنستان، ازجنوب به کوه هزارمسجد و شهرستان مشهد، از شرق به شهرستان سرخس و از سمت غرب به شهرستان درگز محدود می‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1393/06/15
کد : 72496
تعداد بازدید: 304

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601