جشنواره ايده‌هاي‌برتر در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

جشنواره ايده‌هاي‌برتر همزمان با هفته بزرگداشت پژوهش در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

جشنواره ايده‌هاي‌برتر همزمان با هفته بزرگداشت پژوهش در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ سید سعیدرضا احمدی‌زاده؛ رئیس بنياد نخبگان استان خراسان‌جنوبی با اعلام خبر برگزاري جشنواره ايده‌هاي‌برتر، گفت: این جشنواره هم‌زمان با هفته پژوهش در استان برگزار خواهد شد.

وی شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی‌ها و توانمندی‌ها و همچنین رعایت  حفظ مالکیت معنوی ایده‌پردازان جامعه‌بومی را یکی از اهداف این جشنواره برشمرد و افزود: بنیاد نخبگان استان، جشنواره ایده‌های‌برتر را با هدف ترویج فرهنگ نوآوری و تقویت خودباوری در توسعۀ فناوری و خاصه فناوری‌های‌نوین با تصویب شورای پژوهش، آموزش و فناوری استانداری برگزار خواهد کرد.

احمدی‌زاده یادآور شد: در هماهنگی با پارک علم‌وفناوری خراسان‌جنوبی و دانشگاه‌های استان، کمیته‌داوران تشکیل می‌شود و افراد و شرکت‌های‌خصوصی و دانش‌بنیان می‌توانند ایده‌های خود را به بنیاد نخبگان استان ارسال کنند.

رئیس بنياد نخبگان استان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: از برگزیدگان این جشنواره در مراسم اختتامیۀ هفته پژوهش تجلیل خواهد شد و با ارائه ایده‌ها به مراکز رشد در صورت طی مراحل مربوطه و پذیرش به‌عنوان واحد فناور در مراکز رشد مستقر خواهند شد.

لازم به ذکر است، علاقمندان تا تاريخ 6 آذرماه 95 فرصت دارند با مراجعه به سايت بنياد نخبگان استان به نشانیsk.bmn.ir  نسبت به دریافت فرم مربوطه و ارسال ايده خود به صندوق الکترونیکی بنیاد اقدام کنند.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1395/09/02
کد : 72475
تعداد بازدید: 408