همایش چالش‌های اخلاقی، حقوقی و فقهی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می‌شود

همایش چالش‌های اخلاقی، حقوقی و فقهی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی 23 و 24 دی ماه جاری برگزار می‌شود.

همایش چالش‌های اخلاقی، حقوقی و فقهی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی 23 و 24 دی ماه جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، همایش چالش‌های اخلاقی، حقوقی و فقهی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از سوی مدیریت هم‌اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی 23 و 24دی ماه جاری و در مجموعه تالارهای همایش امام خمینی برگزار می شود.

مرکز تحقیقات علوم قرآن، حدیث و طب دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در برگزاری این همایش با بخش مدیریت هم‌اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران و ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی همکاری می کند تا این همایش در قالب 12 ساعت کارگاه آموزشی و دانش‌افزایی برگزار شود.

سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ، اهمیت استراتژیک سلول‌های بنیادی ، سلول‌های بنیادی و چالش‌های فقهی ،مسائل حقوقی سلول‌های بنیادی - مدرس: دکتر قره داغی و سلول‌های بنیادی و اخلاق حرفه‌ای از جمله عناوین کارگاه های آموزشی این همایش است.

گروه‌های هدف برگزاری همایش چالش‌های اخلاقی، حقوقی و فقهی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی اعضای هیئت‌علمی دانشکده فن‌آوری‌های نوین پزشکی، اعضای هیئت‌علمی بیمارستان فارابی، اعضای هیئت‌علمی مرکز تحقیقات هماتولوژی-انکولوژی و پیوند سلول‌های بنیادی ، اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم است.

بر اساس این گزارش، اعضای هیئت‌علمی پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد، اعضای هیئت‌علمی مرکز تحقیقات ترمیم ضایعات مغزی و نخاعی واعضای هیئت‌علمی پژوهشکده علوم سلولی و مولکولی غدد نیز از دیگر گروه های هدف برگزاری این همایش است.

در برنامه ریزی های این همایش آمده است که شرکت در همه کارگاه‌ها برای شرکت‌کنندگان الزامی است و با توجه به محدودیت ظرفیت، سامانه پس از تکمیل ظرفیت مسدود خواهد شد.

پس از پایان دوره، گواهی شرکت در برنامه (دارای امتیاز فرهنگی) به استادان شرکت‌کننده اعطا می‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1394/10/16
کد : 72427
تعداد بازدید: 430