دهمین فن‌بازار منطقه‌ای کشور در کرمان به بهره‌برداری رسید

دهمین مرکز فن بازار منطقه ای کشور در شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان رسما افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

دهمین مرکز فن بازار منطقه ای کشور در شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان رسما افتتاح شد و آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، مراسم افتتاح دفتر فن بازار استان کرمان با حضور معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس، مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک، مسوولان شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان و جمعی از صنعتگران، فناوران و نخبگان، در محل شرکت شهرک های صنعتی کرمان برگزار شد.
حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس با اشاره به تفاهم صورت گرفته با سازمان صنایع کوچک در ارتباط با توسعه فن بازار ها گفت: برنامه توسعه فن بازارهای منطقه ای با محوریت شرکت شهرک های صنعتی برای سال 93 ، چهار مرکز فن بازار بوده که تا کنون سه مرکز عملا راه اندازی شده و چهارمین مرکز نیزتا یک ماه آینده آغاز به کار می کند.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمرکز شبکه فن بازار ملی ایران بر تثبیت فن بازارهای ایجاد شده و اجرای برنامه های مصوب و تحقق اهداف مورد نظر این مراکز قرار گرفته از این رو نشست های دوره ای هم اندیشی و تبادل تجربیات بین مراکز فن بازار برنامه ریزی شده و به میزبانی استان های مختلف برگزار می شود .
استان کرمان با بیش از 40 شهرک و ناحیه صنعتی و بهره مندی از ظرفیت های معدنی منحصر بفرد می -تواند به یکی از مراکز فعال شبکه فن بازار تبدیل شود.

تاریخ انتشار : 1393/04/01
کد : 72354
تعداد بازدید: 423