شنبه 5 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

حمایت بنیاد ملی نخبگان از برگزیدگان بخش بین‌الملل بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

پرویز کرمی با بیان اینکه بخش بین‌الملل جشنواره خوارزمی از جشنواره‌های مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان است، از حمایت این بنیاد از برگزیدگان بخش بین الملل بیست و نهمین جشنواره خوارزمی مانند سال‌های قبل خبر داد.

پرویز کرمی با بیان اینکه بخش بین الملل جشنواره خوارزمی از جشنواره‌های مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان است،  از حمایت این بنیاد از برگزیدگان بخش بین الملل بیست و نهمین جشنواره خوارزمی مانند سالهای قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ پرویز کرمی؛ مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه مراسم دومین هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری با تاکید بر حمایت بنیاد ملی نخبگان از برگزیدگان این جشنواره گفت: بخش بین الملل جشنواره بین‌المللی خوارزمی از جشنواره‌های مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان است.

وی با بیان اینکه شناسایی هدایت و حمایت از مستعدان برتر از اهداف  اصلی بنیاد ملی نخبگان است، افزود: برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره خوارزمی مستعد برتر شناخته‌شده و می‌توان در تسهیلات موجود در آیین‌نامه‌ها برخوردار شود.

لازم به ذکر است در مراسم معرفی برگزیدگان بیست و نهمین جشنواره خوارزمی که با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری و مسئولین بنیاد ملی نخبگان در محل اجلاس سران برگزار شد از میان ششصد و بیست و هشت طرح ارسال شده از 23 طرح برگزیده شامل 11 طرح داخلی و 3 طرح ایرانیان مقیم خارج از کشور و 9 طرح خارجی تقدیر شد.

 

تاریخ انتشار : 1394/12/17
کد : 72311
تعداد بازدید: 215

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601