حضور دکتر ستاری در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز، از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز، از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه سفرهای استانی خود و همزمان با هفته پژوهش، وارد استان البرز شد و در دانشگاه خوارزمی مورد استقبال سیدحمید طهایی استاندار و مسوولان استانی و دانشگاهی البرز قرار گرفت.
وی که به مناسب هفته پژوهش و به منظور بازدید و تقدیر از برگزیدگان عرصه پژوهش استان البرز به نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز رفته است، ضمن بازدید از بخش های مختلف آن، با فناوران، مخترعان و فعالان عرصه دانش بنیان استان به گفت وگو و تبادل نظر پرداخت.
اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان البرز عصر امروز در دانشکده ادبیات دانشگاه خوارزمی برگزار خواهد شد و طی آن برگزیدگان نمایشگاه با حضور معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری تقدیر می شوند.
براساس این گزارش، پس از اختتامیه این نمایشگاه، کارگروه پژوهش استان البرز با حضور دکتر ستاری، استاندار و مسوولین البرز برگزار خواهد شد.
نمایشگاه‌ دستاوردهای پژوهشی استان البرز از 17 آذر در دانشکده ادبیات دانشگاه خوارزمی دایر شده است و امروز 19 آذرماه به کار خود پایان می دهد.
در این نمایشگاه که به مناسبت هفته پژوهش برپا شده است، 100 موسسه، شرکت و سازمان پژوهشی و دانشگاه‌های استان دستاوردهای علمی و صنعتی خود را در قالب‌های مختلف در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده‌اند.

 

تاریخ انتشار : 1393/09/19
کد : 72305
تعداد بازدید: 381