یکشنبه 5 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

دستان ما پر نمی‌شود تا تو نگاه‌مان نکنی ...

دست‌های ما پر نمی‌شود تا تو نگاه‌مان نکنی، ما را لایق آن دانشی بدان که بشود با آن دست‌های خالی را گرفت، ویرانی‌ها را ساخت و چراغ‌های امید را روشن کرد.

دعا می‌کنم دست‌های من شایسته دست‌گیری شوند و تو مرا لایق آن دانشی بدانی که بشود با آن دست‌های خالی را گرفت، ویرانی‌ها را ساخت و چراغ‌های امید را روشن کرد.

پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان: ما دست‌هایمان خالی است. چشم که می‌گردانیم دنیا پر از دست‌هایی است که به سمت تو دراز شده و من میدانم دستی که به یاری مومنی برخیزرد، می‌شود دست تو. این دست توست که از آستین آدم‌ها بیرون می‌آید تا دستی را بگیرند.

من نمی‌دانم چرا بعضی ها از خوشی ناخوشند و بعضی‌ها از ناخوشی ناتوان. اما می‌دانم همه اینها پیش تو حکمتی دارد. حکمتش شاید ماییم، ما که باید دست‌هایمان را پر کنیم از دانش و ایمان و عزم. عزمی که ناخوشی‌ها را بزداید و ناتوانان را توانمند کند.

دست‌های ما پر نمی‌شود تا تو نگاهمان نکنی تا تو نخواهی که دست‌های ما دست تو شوند تا تو اراده نکنی که دستت از آستین ما بیرون بیاید و دستی را بگیریم.

دعا می‌کنم دست‌های من شایسته دست‌گیری شوند و تو مرا لایق ان دانشی بدانی که بشود با آن دست‌های خالی را گرفت، دل‌های ناخوش را خوش کرد، ویرانی ها را ساخت، چراغ‌های امید را روشن کرد تا همه بدانند تو چقدر رحمانی و رحیم.

منبع: «ماهنامه سرآمد»

تاریخ انتشار : 1394/04/14
کد : 72233
تعداد بازدید: 302

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601