معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، برای بازدید از مراکز علمی، فناوری، تحقیقاتی و دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد و برگزاری نشست‌هایی در زمینه‌های یادشده، صبح امرو؛ شنبه 19 اردیبهشت ماه وارد یاسوج شد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، برای بازدید از مراکز علمی، فناوری، تحقیقاتی و دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد و برگزاری نشست‌هایی در زمینه‌های یادشده، صبح امروز؛ شنبه 19 اردیبهشت ماه وارد یاسوج شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری، صبح امروز؛ شنبه 19 اردیبهشت‌ماه، برای بازدید از مراکز علمی، تحقیقاتی، فناوری و دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد و برگزاری نشست‌های تخصصی، وارد شهر یاسوج شد و مورد استقبال استاندار، اساتید دانشگاه، صاحبان شرکت‌های دانش‌بنیان و مسوولان محلی قرار گرفت.

برگزاری نشستی با اعضای هیأت علمی و تنی چند از استادان دانشگاه دولتی یاسوج و بازدید از این دانشگاه، آغازی بر حضور ستاری در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود. برنامه حضور دکتر ستاری در یاسوج، با شرکت در برنامه «اولین سمینار دانش‌آموزی استانداردسازی»، بازدید از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  و برگزاری نشستی با اعضای هیأت‌رییسه و هیأت علمی این دانشگاه، از جمله برنامه‌های بعدی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر به استان یادشده، محسوب می‌شود.

بازدید از چند شرکت دانش‌بنیان و فناور استان، در زمره دیگر برنامه‌های معاون رییس‌جمهور قرار دارد. همچنین جلسه گفت و گو معاون علمی و فناوری رییس جمهور با صاحبان صنایع و شرکت های فناور ، با حضور استان‌دار استان کهگیلویه و بویراحمد، رؤسای دانشگاه‌ها، رییس پارک علم و فناوری یاسوج، مدیران صنایع و جمعی از نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، پایان‌بخش سفر دکتر ستاری به یاسوج خواهد بود.

پایان پیام/29

تاریخ انتشار : 1394/02/19
کد : 72195
تعداد بازدید: 363