پنج شنبه 2 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

آغاز ثبت نام حج عمره ویژه نخبگان و استعدادهای برتر

رییس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان از آغاز ثبت­ نام اولیه حج عمره ویژه نخبگان و استعداد های برتر طي روزهاي 17 تا 24 دی ماه خبرداد.

به گزارش روابط عمومي بنياد ملي نخبگان، دكتر سید حسین اخوان علوی با اشاره برنامه­های متنوع فرهنگی پیش­بینی شده در سال جاری برای نخبگان و استعداد­های برتر در سطح ملی گفت: ‌به لطف و عنایت پروردگار سبحان سهمیه عمره ویژه­ی نخبگان و استعداد های برتر از سازمان حج و زیارت توسط بنياد ملي نخبگان دریافت شده است .

وی افزود: متقاضیان حج عمره نخبگان و استعداد های برتر می توانند تا 24 دی ماه اقدام به ثبت نام اولیه كنند.

رئیس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان ادامه داد: مشمول این تسهیلات  مي­توانند با مراجعه به­درگاه مربوطه در وب­گاه بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان قم کاربرگ­های مربوطه  را تکمیل كنند.

اخوان علوی با اشاره به اولویت­های انتخاب و هزینه­ی ثبت نام کنندگان گفت: اولويت پذيرفته­شدگان در اين دوره بر اساس سال افتخار خواهد بود و نتیجه پس از قطعي­شدن از طريق درگاه­های مربوطه به متقاضيان اطلاع‌رساني خواهد شد.

وی افزود: از سوی سازمان حج و زیارت هزینه کامل عمره در سال 92  با توجه به نوع کارون­ها و درجه تعیین شده است،‌که بنیاد ملی نخبگان برای افراد شاغل به تحصیل 80 درصد و برای غیر شاغلین به تحصیل 70 درصد مبلغ اعلام را کمک هزینه در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: ثبت‌نام در دو گروه فردی و متاهلی صورت می‌گیرد  و به منظور رفاه حال نخبگان و استعداد های برتر تاريخ‌هاي اعزام در بهترین زمان ممکن خواهد بود.

رئیس بنیاد نخبگان استان قم افزود: سهیمه حج عمره امسال 420 نفر است و در 3 کاروان که دو کاروان متاهلی و یک کاروان مجردی است.

به گفته رئیس ستاد حج عمره بنیاد ملی نخبگان بیش از 2 هزار نفر از نخبگان و استعداد های برتر طی چهار سال اخیر به عمره مشرف شده اند.

تاریخ انتشار : 1392/10/22
کد : 72187
تعداد بازدید: 670

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601