دکتر ستاری وارد استان اردبیل شد

معاون علمی وفناوری رییس‌جمهوری به اتفاق هیات همراه، برای بازدید از مراکز علمی و فناوری استان اردبیل وارد این استان شد.

معاون علمی وفناوری رییس‌جمهوری به اتفاق هیات همراه، برای بازدید از مراکز علمی و فناوری استان اردبیل وارد این استان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری؛ معاون علمی وفناوری رییس‌جمهوری برای بازدید از مراکز علمی وفناوری این استان صبح امروز، سه شنبه دوازدهم خردادماه وارد این استان شد.

برنامه معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در سفر به استان اردبیل با استقبال استاندار و مدیران ارشد استانی آغاز شده و در ادامه از دکتر ستاری از پروژه زمین گرمایی (ژئو ترمال مشکین شهر) این استان بازدید خواهد کرد.

بازدید از دانشگاه استان اردبیل، نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های مستقر در این دانشگاه و جلسه با هیات رییسه این دانشگاه ازجمله برنامه‌های بعد از ظهر معاون علمی رییس‌جمهور در سفر به استان اردبیل است.

ستاری در ادامه برنامه سفر به استان اردبیل، از دانشگاه علوم پزشکی این استان نیز بازدید کرده و با هیات رییسه این دانشگاه نشستی را برگزار خواهد کرد. معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور در ادامه در جلسه سخنرانی هیات رییسه دانشگاه شرکت کرده و سپس در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل سخنرانی خواهد داشت.

در ادامه سفر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری به استان اردبیل،  دکتر ستاری در جلسه جمع‌بندی بررسی مسایل استان که با حضور استاندار اردبیل، رووسای دانشگاه‌ها و مسوولان پارک علم وفناوری، مراکز آموزش عالی و نخبگان، فعالان اقتصادی و مدیران صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان در محل استانداری برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت تا این جلسه پایان‌بخش برنامه سفر دکتر ستاری به استان اردبیل باشد.

تاریخ انتشار : 1394/03/12
کد : 72185
تعداد بازدید: 452