مسابقه دانشجویی در جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی

سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، در یکی از بخش‌های رقابتی خود مسابقه دانشجویی با داوری مستقل برگزار می‌کند.

سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، در یکی از بخش‌های رقابتی خود مسابقه دانشجویی با داوری مستقل برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، باتوجه به بخش‌های رقابتی این جشنواره که شامل: فیلم های داستانی (ویدئویی بلند و کوتاه)، فیلم های مستند (کوتاه، نیمه بلند و بلند)، فیلم های پویانمایی، آیتم های تبلیغاتی (آنونس، تیزر و نماهنگ)، بخش ویژه (فیلم های یک دقیقه ای)، عکس و مسابقه دانشجویی است دانشجویان با ارسال آثار خود می توانند در تمام بخش های جشنواره شرکت کنند و آثار ارسالی آنها در بخشی مجزا با حضور داوران دانشگاهی ارزیابی می‌شوند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 31 خردادماه است و ثبت نام از طریق سایت جشنواره و همچنین تکمیل و ارسال فرم چاپ شده فراخوان امکانپذیر است.
براساس این گزارش، سومین جشنواره ملی فیلم وعکس فناوری و صنعتی(فردا) ازهفتم تا نهم مردادماه به دبیری مسعودنجفی، توسط جهاد دانشگاهی و با همکاری وزارت صنعت،معدن وتجارت، معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه هنر برگزارمی‌شود.

فراخوان سومین جشنواره فیلم وعکس فناوری وصنعتی (فردا) ازچندی قبل منتشرشده است وعلاقمندان می‌توانندآثارخودرادرهفت بخش تعیین شده تا 31 خرداد ماه ارسال کنند. فراخوان جشنواره ازطریق سایتWWW.JDFEST.IRوهمچنین مراجعه حضوری و تلفنی قابل پیگیری است.

 

تاریخ انتشار : 1394/03/20
کد : 72149
تعداد بازدید: 385