هجدهمین نشست سراسري رئیسان بنيادهاي نخبگان استاني آغاز به كار كرد

هجدهمین نشست سراسري رئیسان بنيادهاي استاني نخبگان با حضور دكتر سهراب پور قائم مقام بنياد ملي نخبگان،معاونان و مديران بنياد و روساي بنیادهای نخبگان استاني در مشهد مقدس آغاز به كار كرد.

هجدهمین نشست سراسري رئیسان بنيادهاي استاني نخبگان صبح امروز با حضور دكتر سهراب پور قائم مقام بنياد ملي نخبگان،معاونان و مديران بنياد و روساي بنیادهای نخبگان استاني در مشهد مقدس آغاز به كار كرد.

 

به گزارش روابط عمومي بنياد ملي نخبگان، هجدهمین نشست سراسري بنيادهاي استاني نخبگان طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه پانزدهم و شانزدهم مردادماه در مشهد مقدس برگزار مي شود.

 

نشست هاي سراسري بنيادهاي نخبگان استاني در راستای برنامه ریزی و هماهنگی میان بنیاد ملی نخبگان و بنیادهای نخبگان استانی، استفاده از پتانسیل های موجود در استان ها و همچنین ارتقای سطح برنامه های حمایتی از نخبگان، برگزار می شود.

 

در مراسم افتتاحیه این نشست دكتر سهراب پور قائم مقام بنياد ملي نخبگان و معاونان و مديران بيناد حضور داشتند.

 

بررسي موضوع های مربوط به سند راهبردی کشور در امور نخبگان،توسعه فناوری در استان ها، بررسی سیاست ها و برنامه های فرهنگی و مسائل شرکت های دانش بنیان از جمله مواردي است كه در هجدهمین

دکتر جواد سرگلزایی رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان رضوی در افتتاحیه این نشست با بیان اینکه استان خراسان رضوی دارای 300 هزار دانشجو است،گفت: همچنین در این استان یک میلیون و 300 هزار دانش آموز تحصیل می کنند.

وی افزود: استان خراسان رضوی دارای 400 معدن بوده و 300 شهرک صنعتی و 6هزار واحد صنعتی در آن فعالند.

به گفته دکتر سرگلزایی 100 شرکت دانش بنیان نیز در استان خراسان رضوی فعالیت می کنند که تاکنون صلاحیت تعدادی از آنها در سامانه ارزیابی شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری تایید شده اند.

تاریخ انتشار : 1393/05/15
کد : 72094
تعداد بازدید: 370