با حكم دكتر ستاري،رئيس دفتر نخبگان استان آذربايجان شرقي منصوب شد

طي حكمي از سوي دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، دكتر امامي تبريزي، به سمت رئيس دفتر نخبگان استان آذربايجان شرقي منصوب شد.

طي حكمي از سوي دكتر ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، دكتر امامي تبريزي، به سمت رئيس دفتر نخبگان استان آذربايجان شرقي منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد ملي نخبگان، در متن حكم دكتر سورنا ستاري خطاب به دكتر مهرداد امامي تبريزي آمده است: « نظر به ضرورت تمهيد و تسهيل شكوفايي و ثمربخشي نخبگان عزيز در استان آذربايجان شرقي و ايجاد و تقويت همفكري و همكاري ميان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمي، تعهد و كارآمدي كه از آن برخورداريد، جنابعالي را به عنوان «رئيس دفتر نخبگان استان آذربايجان شرقي» منصوب مينمايم.

در ادامه اين حكم آمده است:« شايسته است با اتكال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنياد ملي نخبگان، آئين نامه تاسيس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هيات امناي بنياد و با بهره‌مندي از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهاي برتر در سطوح مختلف، به هماهنگي امور مربوط به نخبگان و كمك به شناسايي و شكوفايي استعدادهاي برتر و پشتيباني از تلاش هاي ذي قيمت آنان با استفاده بهينه از توانمندي هاي گسترده و ارزشمند استان همت گماريد.

بديهي است استاندار محترم و روسا و مديران محترم دانشگاه‌ها و مراكز علمي، فرهنگي و صنعتي استان همكاري شايسته را با جنابعالي مبذول خواهند داشت.

 توفيق جنابعالي را در انجام اين مسئوليت خطير از خداوند متعال خواستارم.

شايان ذكر است بدينوسيله از زحمات جناب آقاي دكتر رسول محمدرضايي و خدمات ارزنده ايشان در دوران تصدي مسئوليت، كمال تشكر بعمل مي آيد.»

گفتني است،‌ دکتر مهرداد امامی دارای مدرک دکترا در رشته  مهندسی عمران (گرایش ژئوتکنیک) و استادیار دانشکده مهندسی عمران و معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی سهند تبریز است.

تاریخ انتشار : 1393/03/17
کد : 72071
تعداد بازدید: 934