سه شنبه 1 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برگزاری نهمین کنگره بین‌المللی دانش اعتیاد و تمدید پذیرش خلاصه مقاله

پذیرش خلاصه مقاله در نهمین کنگره سالیانه دانش اعتیاد که با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شهریورماه سال جاری برگزار می شود، تا پایان تیرماه تمدید شد.

پذیرش خلاصه مقاله در نهمین کنگره سالیانه دانش اعتیاد که با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شهریورماه سال جاری برگزار می شود، تا پایان تیرماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، نهمین کنگره سالیانه دانش اعتیاد با بررسی ابعاد مختلف موضوع اعتیاد قصد دارد تا با گردهم آوردن پژوهشگران و علاقمندان به این حوزه در قالب پانل‌های تخصصی با محوریت سیاستها و برنامه ها در کاهش تقاضا، کاهش آسیب، مصرف الکل و عوارض آن، رفتارهای اعتیادی، بیولوژی اعتیاد، ژنتیک و اپی‌ژنتیک، تشخیص و سنجش اعتیاد، مصرف الکل و عوارض آن، رواندرمانی‌های اعتیاد، رفتارهای جنسی در سوءمصرف مواد، فناوریهای شناختی در طب، پرستاری و مددکاری، ارزیابی آزمایشگاهی و سنجش مواد محرک، مشکلات جسمی، اختلالات همراه روانپزشکی در اعتیاد، پژوهش در اعتیاد و اپیدمیولوژی مصرف مواد، پیشگیری از اعتیاد، اعتیاد و مسایل قانونی، ابعاد شناختی اعتیاد، اعتیاد و ابعاد فرهنگی، درمان و بازتوانی در اعتیاد، اعتیاد در کودکان و نوجوانان، مسائل اجتماعی و اعتیاد، مداخلات شناختی در اختلالات اعتیادی، اعتیاد در گروههای خاص، اعتیاد و مسائل قانونی، اعتیاد و زنان به بحث و تبادل نظر و بررسی آخرین دستاوردهای این حوزه بپردازد. این

این کنگره روز 18 شهریور ماه در سالن اصلی همایشهای رازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران ایران افتتاح و جوائز سخنرانی وپوستر برتر ایزاما نیز در همین روز به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

جوائز به خلاصه مقالات ارسال شده بر اساس بررسی های نهایی اهدا خواهد شد و تمامی خلاصه مقالات پذیرفته شده در کنگره نیز نمایه خواهند شد.
شروع پذیرش خلاصه مقالات در این کنگره از اول بهمن 93 آغاز شده و هم اکنون این مهلت تا پایان تیرماه 94 تمدید شده است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی یا وب سایت کنگره مراجعه کنند.

نهمین کنگره سالیانه دانش اعتیاد با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری از 18 تا 20 شهریور ماه سال جاری در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران، برگزار خواهد شد.

 

تاریخ انتشار : 1394/04/10
کد : 72060
تعداد بازدید: 224

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601