چهارشنبه 1 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

برگزاری پاویون تخصصی صنایع دریایی ایران در نمایشگاه SMM آلمان

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به حمایت از برگزاری پاویون تخصصی دریایی ایران در نمایشگاه SMM آلمان کرده است.

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به حمایت از برگزاری پاویون تخصصی دریایی ایران در نمایشگاه SMM آلمان کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، نمایشگاه فوق با حضور بیش از 50000 بازدید کننده و 2100 شرکت کننده از 67 کشور، یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی دریایی است که در تاریخ 16 تا 20 شهریور ماه سال جاری  ( 6 تا 9 ) سپتامبر برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با محورهای ساخت و تعمیر شناور، صنایع فراساحلی، تجهیزات دریایی، فناوری‌های دریایی، محیط زیست دریایی، بنادر و دریانوردی، ایمنی و استانداردهای دریایی، سیستم‌های رانش و تجهیزات جانبی، گردشگری دریایی و موارد مشابه برگزار می‌شود و بستر مناسبی جهت همکاری های موثر و سازنده بین المللی خواهد بود.

گفتنی است با هماهنگی‌های صورت گرفته، هیاتی متشکل از حدود 50 نفر از متخصصین دریایی ایران از 22 شرکت و ارگان دریایی به نمایشگاه عزیمت خواهند داشت و از بستر فراهم شده در جهت توسعه روابط مشترک فناورانه و صنعتی دریایی با شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه استفاده خواهند کرد.

 

تاریخ انتشار : 1395/06/10
کد : 72030
تعداد بازدید: 259

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601