مراسم تکریم شخصیت علمی-فرهنگی دکتر ابراهیم­زاده برگزار شد

مراسم تکریم شخصیت علمی-فرهنگی استاد دکتر حسن ابراهیم­زاده معبود با حضور مسئولان، جامعه‌علمی و مستعدان‌برتر استان گیلان برگزار شد.

مراسم تکریم شخصیت علمی-فرهنگی استاد دکتر حسن ابراهیم­زاده معبود با حضور مسئولان، جامعه‌علمی و مستعدان‌برتر استان گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ مراسم تکریم  شخصیت علمی-فرهنگی استاد حسن ابراهیم‌زاده معبود؛ برگزیده جایزه علامه طباطبایی و چهره‌ماندگار علمی کشور با حضور اجتماع نخبگانی گیلان دردانشکده علوم‌پایه گیلان برگزار شد.

در این مراسم؛ مسعود اصفهانی؛ رئیس بنیاد نخبگان گیلان، شناسایی مستعدان‌برتر و زمینه‌سازی برای توانمندتر شدن و اثرگذاری آنان را رسالت بنیاد ملی نخبگان و به‌تبع آن بنیاد نخبگان استان دانست.

وی تکریم و تجلیل از مفاخر و بزرگان علمی و فرهنگی استان را از اولویت‌های کاری این بنیاد در سال جاری برشمرد و افزود: در کنار ضرورت پاسداشت خدمات ارزنده و مقام شامخ این افراد، الگوسازی از آنان برای نسل جوان یکی از اهداف مهم برگزاری این قبیل همایش‌ها است.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم حمایت از اجتماع نخبگانی، اظهار داشت: نیروی‌انسانی متخصص مهمترین و بزرگترین داشتۀ هر کشوری است.

در این مراسم از تمبر یادبود استاد دکتر ابراهیم­زاده رونمایی و حکم عضویت افتخاری در هیئت‌علمی دانشگاه گیلان توسط دکتر ضیاء‌الدین میرحسینی؛ معاون پژوهش‌وفناوری دانشگاه گیلان به استاد ابراهیم زاده تقدیم شد.

تاریخ انتشار : 1395/08/29
کد : 72024
تعداد بازدید: 500