جمعه 4 مهر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

پیام تسلیت بنیاد ملی نخبگان به مناسبت درگذشت استاد دکتر غلامحسین شکوهی

بنیاد ملی نخبگان در پیامی درگذشت استاد دکترغلامحسین شکوهی؛ پدر علم تعلیم و تربیت ایران، را به خانواده ایشان و جامعه علمی کشور تسلیت گفت.

بنیاد ملی نخبگان در پیامی درگذشت استاد دکترغلامحسین شکوهی؛ پدر علم تعلیم و تربیت ایران، را به خانواده ایشان و جامعه علمی کشور تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ متن کامل این پیام بدین شرح است:

اگرچه بر حسب سنت الهی هر موجود زنده‌ای محکوم به مرگ و فناست، اما گفته‌اند که مردان علم و هنر نابودی ندارند و از حیاتی جاودانه برخوردارند. چراکه آثار به جای مانده از ایشان مؤید زندگانی آنهاست و تألیف و تدوین کتاب‌های اثرگذار و تعلیم و تربیت شاگردانی مؤثر، موجب جاودانی نام و نشان ایشان گشته است.

در این میان نقش بی‌بدیل زنده‌یاد استاد دکتر غلامحسین شکوهی که به حق پدر تعلیم و تربیت ایران نام گرفته‌اند، در ارتقاء و ماندگاری علمی کشور عزیزمان ایران نقشی اساسی و فراموش ناشدنی و در گذشت این استاد شامخ فقدانی بزرگ و جبران ناشدنی است.

بنیاد ملی نخبگان مفتخر است که در زمان حیات پربرکت این عزیز سفر کرده با مشارکت در برگزاری نکوداشت مقام علمی-فرهنگی ایشان در زادگاهشان، خراسان‌جنوبی در معرفی هرچه بیشتر این چهره ماندگار علمی کشور به مخاطبان جوان، نقشی هرچند کوچک را ایفا کرده است و امیدوار است با تأسیس

«خانۀ شکوهی» در آن استان که به مباحث تعلیم و تربیت جوانان کشور اهتمام می‌ورزد، موجب استمرار خیرات علمی ایشان شود. ضمن عرض تسلیت به جامعه علمی کشور، برای ایشان غفران الهی و برای خانواده ایشان صبری جزیل را آرزومندم.

تاریخ انتشار : 1395/02/26
کد : 71998
تعداد بازدید: 233

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601