هوشمندی برآیندی از توجه به گذشته و درک صحیح از داشته‌ها است

نشست هم‌افزایی بنیاد نخبگان استان تهران و اداره‌کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران به منظور هماهنگی در اجرایی‌سازی طرح شهاب برگزار شد.

نشست هم‌افزایی بنیاد نخبگان استان تهران و اداره‌کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران به منظور هماهنگی در اجرایی‌سازی طرح شهاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نشست هم‌افزایی طرح شهاب با حضور یداله اردوخانی؛ رئیس بنیاد نخبگان تهران، رئیس اداره‌ کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران و مدیران مدارس شهرستان‌های استان تهران در محل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

در این نشست، یدالله اردوخانی؛ رئیس بنیاد نخبگان تهران با مثبت ‌ارزیابی‌کردن روند اجرایی طرح شهاب در شهرستان شهریار، به لزوم بررسی دقیق نواقص و کمبودها موجود اشاره کرد.

اردوخانی در ادامه بر لزوم برگزاری جلسات توجیهی کارشناسان طرح شهاب با مدیران و معلمان مدارس تأکید کرد.

در بخش دیگری از این مراسم علیرضا کمره‌ای؛ رئیس اداره‌ کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران ضمن اینکه نیروی انسانی متخصص را بالاترین سرمایه هر جامعه‌ای دانست به نقش پررنگ معلمان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه نخبه‌پروری و اثرگذاری مثبت در حرکت کلی، رویکرد غالب کشور در حوزه مستعدان‌برتر است، تعاریف و زاویه دید یکسان را لازمه تعامل دوجانبه بنیاد نخبگان استان تهران و آموزش‌وپرورش در فرآیند اجرایی طرح شهاب عنوان کرد.

کمره‌ای در پایان با اشاره به اینکه هوشمندی برآیندی از توجه به گذشته و درک صحیح از داشته‌ها است، از آمادگی آموزش‌‍وپرورش برای هرگونه همکاری با بنیاد نخبگان تهران خبر داد.

در پایان این نشست قرارداد همکاری بین دو نهاد منعقد شد.

 

تاریخ انتشار : 1394/08/10
کد : 71979
تعداد بازدید: 350