معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر سید مهدی موسوی کوهپر، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان شد.

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر سید مهدی موسوی کوهپر، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، در متن کامل حکم دکتر سورنا ستاری؛ رئیس بنیاد ملی نخبگان خطاب به دکتر سید مهدی موسوی کوهپر، آمده است:

نظر به تجارب ارزشمند و با عنایت به مراتب تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان منصوب می نمایم.

امیدوارم با توکل بر خداوند سبحان و در پرتو ارزش‌ها و اصول گرانقدر اسلامی، با رعایت صرفه و صلاح بیت‌المال و امانتداری که ازآن برخوردار می باشید و با بهره‌مندی از همکاری صمیمانه و کارشناسانه کلیه همکاران محترم در واحدهای بنیاد در چارچوب اساسنامه و سایر ضوابط مقررات مربوط به ویژه در تحقق اهداف عالی در حوزه نخبگان، روان‌سازی امور، جذب منابع و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در کشور و با تلاش جهادگونه در کسب رضایت الهی در خدمت به نخبگان و استعدادهای برتر عزیز، موفق و موید باشید.

بی‌شک کلیه همکاران و مسئولان محترم بنیاد در تحقق اهداف و انجام وظایف محوله، جنابعالی را یاری خواهند نمود.

توفیقات روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در پرتو منشور اخلاقی دولت تدبیرو امید نسبت به انجام ماموریت‌های محوله کوشا باشید.

شایان ذکر است، بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر یدالله اردوخانی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر به عمل می آید.

 

 

تاریخ انتشار : 1394/05/13
کد : 71927
تعداد بازدید: 531