جمعه 9 آبان 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رئيس بنياد نخبگان استان تهران منصوب شد

طي حكمي از سوي دكتر ستاري رئيس بنياد ملي نخبگان، دكتر يوسفي فر به سمت رئيس دفتر نخبگان استان تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي بنياد ملي نخبگان،‌ متن حكم دكتر سورنا ستاري معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان براي دكتر شهرام يوسفي فر به شرح ذيل مي باشد: « نظر به ضرورت تمهيد و تسهيل شكوفايي و ثمر بخشي نخبگان عزيز در استان تهران و ايجاد و تقويت همفكري و همكاري ميان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمي، تعهد و كارآمدي كه از آن برخورداريد، جنابعالي را به عنوان رئيس دفتر نخبگان استان تهران منصوب مي نمايم.»

در ادامه اين حكم آمده است: « شايسته است با اتكال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنياد ملي نخبگان، آيين نامه تاسيس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هيات امنا بنياد و با بهره مندي از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهاي برتر در سطوح مختلف، به هماهنگي امور مربوط به نخبگان و كمك به شناسايي و شكوفايي استعدادهاي برتر و پشتيباني از تلاشهاي ذي قيمت آنان با استفاده بهينه از توانمندي هاي گسترده و ارزشمند استان همت گماريد.

بديهي است استاندار محترم و روسا و مديران محترم دانشگاه ها و مراكز علمي، فرهنگي و صنعتي استان همكاري شايسته را با جنابعالي مبذول خواهند داشت.

توفيق جنابعالي را در اين مسئوليت خطير از خداوند متعال خواستارم. شايان ذكر است بدينوسيله از زحمات جناب آقاي دكتر سيد حسن حسيني و خدمات ارزنده ايشان در دوران تصدي مسئوليت كمال تشكر بعمل مي آيد.»

گفتني است، هم اكنون دكتر شهرام يوسفي فر عضو هیئت علمی پژوهشکده تاریخ  پژوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي است.

تاریخ انتشار : 1392/11/29
کد : 71924
تعداد بازدید: 718

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601