کارگاه‌های توانمندسازی تجاری‌سازی برپا می‌شود

کارگاه توانمندسازی استعدادهای برتر و نخبگان جوان در حوزه تجاری‌سازی و موفقیت در بازار کسب و کار به دبیری مجید دهبیدی‌پور؛ مدیر مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در هشتمین همایش نخبگان برپا می‌شود.

کارگاه توانمندسازی استعدادهای برتر و نخبگان جوان در حوزه تجاری‌سازی و موفقیت در بازار کسب و کار به دبیری مجید دهبیدی‌پور؛ مدیر مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در هشتمین همایش نخبگان برپا می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، کارگاه توانمندسازی و تجاری‌سازی با هدف توانمندسازی استعدادهای برتر و نخبگان جوان در جهت تجاری‌سازی و موفقیت در بازار کسب و کار سه شنبه؛ 29 مهرماه ساعت 15:00-13:30 در سالن شهید احمدی روشن محل سالن اجلاس سران برگزار می‌شود و متخصصین و صاحب‌نظران در این حوزه‌ها به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود خواهند پرداخت.

در این کارگاه مهندس سعید ذکایی؛ فن آور برتر در حوزه پلیمر و نانوکامپوزیت ها با موضوع "چالش‌ها و نکات کلیدی تبدیل ایده به محصول و نخبه علمی به نخبه صنعتی"؛ دکتر رضا فریدی مجیدی؛ محقق برتر جشنواره نانو و مخترع دستگاه الكتروریس نانو فیبر با موضوع "تجارت موفق در حوزه کسب و کار"؛ مهندس فرزین فردی؛ کارشناس ارشد MBAپیرامون "الزامات طراحی یک مدل کسب و کار موفق"؛ و مهندس احمدرضا مسرور؛ برگزیده سومین جشنواره انتخاب دانشجوی کارآفرینی با موضوعیت "نقش شتاب دهنده‌ها در اکوسیتم کارآفرینی ایران" به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

همچنین در نشست دوم کارگاه توانمندسازی-تجاری‌سازی که ساعت 15:30 در سالن شهید احمدی روشن محل اجلاس سران اسلامی برگزار خواهد شد، مهندس مجید دهبیدی‌پور با موضوع "مروری بر نهادهای حامی کسب و کار دادنش‌بنیان در ایران"؛ دکتر یوسف قاسمی؛ استادیار دانشگاه شهید یهشتی پیرامون "استراتژی‌های مالکیت فکری با رویکرد تجاری‎سازی"؛ دکتر رضا محمدی با موضوعیت "تشریح مسؤلیت‌های قانونی اعضاء در تشکیل شرکت‌های تجاری" و دکتر مهدی معدنچی پیرامون موضوع "فرآیند پذیرش دارایی‌های فکری (اختراع، طرح صنعتی، برند) در بورس ایده" سخنرانی خواهند کرد.

هشتمین همایش ملی نخبگان جوان 29 و30 مهرماه در سالن اجلاس سران و اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی نخبگان یکم لغایت سوم آبان‌ماه برگزار می‌شود. دیدار شرکت‌کنندگان در همایش، با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در روز سی‌ام مهرماه از جمله مهمترین برنامه‎های این همایش است.

تاریخ انتشار : 1393/07/28
کد : 71785
تعداد بازدید: 396