ویژگی‌های جایزه‌های تحصیلی دوره کارشناسی

تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای دانشجویان برگزیده دوره کارشناسی در قالب چهار جایزه ارائه می‌شود.

تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای دانشجویان برگزیده دوره کارشناسی در قالب چهار جایزه ارائه می شود.
به گزارش دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، با هدف تسهیل فرآیند فعالیت های علمی دانشجویان برگزیده دوره کارشناسی (و نیز دانشجویان چهارساله اول دوره دکتری حرفه ای)، بنیادملی نخبگان تسهیلاتی را در قالب چهار جایزه «آموزش»، «پژوهش»، «فناوری» و «فرهنگ» به آنان اعطا می کند.
بر همین اساس، دانشجویان مشمول این جایزه ها براساس فعالیت های نخبگانی آنان در دانشگاه محل تحصیل و براساس انتخاب دانشگاه و تایید بنیاد ملی نخبگان برگزیده می شوند.

جایزه فرهنگ
جایزه «فرهنگ» با هدف ارتقای فرهنگ اسلامی - ایرانی و رفع بخشی از دغدغه های معیشتی دانشجویان برگزیده، به آنان اعطا می شود. مبلغ راتبه ماهانه این بخش برای دانشجویان مجرد یک میلیون و 500 هزار ریال و برای دانشجویان متاهل 2 میلیون و 500 هزار ریال به طور ماهانه و در ازای 20 ساعت کار دانشجویی در ماه تعیین شده است.
وام ودیعه مسکن دانشجویان مورد نظر نیز برای دانشجویان ساکن تهران 250میلیون ریال و برای دانشجویان ساکن شهرستان ها 150میلیون ریال خواهد بود. در این جایزه، هدیه ازدواج به دانشجویان برگزیده 20 میلیون ریال پرداخت می شود.

جایزه آموزش
تسهیلات اعتبار توانمندی آموزشی (هزیه شرکت در دوره ها و کارگاه های آموزشی) در بخش جایزه تحصیلی آموزش برای دانشجویان مقطع دوره کارشناسی تا سقف 4 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

جایزه پژوهش
اما اعتبار ارتباطات علمی جایزه بخش پژوهش، مبلغ کمک هزینه اشتراک نشریات علمی داخلی و خارجی، کمک هزینه عضویت در انجمن های علمی و تسهیلات خرید کتاب تا سقف 3 میلیون ریال است و اعتبار اجرای پایان نامه کارشناسی نیز 7 میلیون ریال خواهد بود.

جایزه فناوری
تسهیلات توانمندی در دوره های آموزشی کارآفرینی (راه اندازی کسب و کار، تجاری سازی، حقوق مالکیت فکری و...) برای دانشجویان برگزیده مقطع دورع کارشناسی برای جایزه فناوری هم 4 میلیون ریال تعیین شده است.

{ برای مشاهده جدول جایزه تحصیلی دوره کارشناسی اینجا را کلیک کنید}

پایان پیام/

 

تاریخ انتشار : 1393/08/27
کد : 71710
تعداد بازدید: 437