نمایش دستاوردهای حوزه پزشکی ایران در عرصه بین‌المللی

پاویون جمهوری اسلامی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا 2015 که از 25 تا 28 آبان ماه سال جاری در دوسلدورف آلمان، با حضور ده شرکت دانش‌بنیان صادراتی کشورمان برگزار می‌شود، دستاوردها و توانمندی‌های کشورمان در این حوزه را به نمایش خواهد گذاشت.

پاویون جمهوری اسلامی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری در نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا 2015  که از 25 تا 28 آبان ماه سال جاری در دوسلدورف آلمان، با حضور ده شرکت دانش‌بنیان صادراتی کشورمان برگزار می‌شود، دستاوردها و توانمندی‌های کشورمان در این حوزه را به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، معاونت امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای سیاست حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند در عرصه صادرات، پاویون جمهوری اسلامی ایران به مدیریت کردیدور خدمات صادرات محصولات دانش‌بنیان با حضور ده شرکت دانش بنیان صادراتی حوزه تجهیزات پزشکی کشورمان را در نمایشگاه بین المللی مدیکا 2015 آلمان برپا می‌کند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا که به طور سالانه در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای تخصصی حوزه پزشکی است که امسال نیز با حضور بیش از 4هزار شرکت خارجی و بیش از 2هزار شرکت آلمانی، از 25 تا 28 آبان‌ماه سال جاری در دوسلدورف آلمان برگزار خواهد شد.

 

تاریخ انتشار : 1394/08/24
کد : 71688
تعداد بازدید: 431