پنج شنبه 8 اسفند 1398

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

آیین‌نامه اجرایی چاپ مقالات ISI در مجلات برتر حوزه مهندسی دریا تدوین شد

تدوین آیین‌نامه اجرایی حمایت از مقالات ISI توسط ستاد توسعه فناوري و نوآوری صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می‌شود.

 تدوین آیین‌نامه اجرایی حمایت از مقالات ISI توسط ستاد توسعه فناوري و نوآوری صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ با هدف ارتقای کیفیت مقالات ISI و توسعه فعالیت‌های پژوهشی در حوزه مهندسی دریا، از مقالات چاپ‌شده که با نام جمهوری اسلامی ایران در مجلات با کیفیت Q1 و Q2 (طبق نظام رتبه بندی سایماگو) در حوزه مهندسی دریا (Ocean engineering) ثبت شده، حمایت می‌شود.

این مقالات پس از بررسی و تأیید ارتباط آن با حوزه مهندسی دریا مشمول دریافت حمایت تشویقی خواهند شد. فقط مقالاتی بررسی می‌شوند که بیش از یک سال از تاریخ چاپ نهایی آن‌ها نگذشته باشد و مبنای زمانی، زمان چاپ نهایی مقاله خواهد بود.

نحوه ارائه درخواست حمایت
درخواست حمایت بایستی توسط نویسنده مسئول و یا یکی از نویسندگان با به همراه داشتن تأییدیه از نویسنده مسئول مقاله به ستاد ارائه شود. برای ثبت درخواست، فایل PDF مقاله چاپ‌شده در سربرگ مجله و لینک مقاله در سایت مجله مورد نیاز است.
روش و مقدار حمایت
میزان حمایت برای مقالات چاپ‌شده در مجلات با کیفیت Q1، 15 میلیون ریال و برای مقالات چاپ‌شده در مجلات با کیفیت Q2، 10 میلیون ریال خواهد بود.
مبلغ حمایتی با توجه به کیفیت مقاله و تأیید ارتباط موضوعی با حوزه مهندسی دریا به حساب درخواست کننده واریز میشود.

در صورتیکه اساتید راهنمای دانشجو بیش از یک نفر باشند، سهم استاد راهنمای اول مطابق سهم استاد راهنما و سهم سایر  اساتید راهنما مطابق سهم سایر نویسندگان خواهد بود.

نحوه تقسیم مبالغ حمایت تشویقی در صورتیکه رابطه بین هیچ یک از نویسندگان از نوع استاد راهنما و دانشجو نباشد، بصورت مساوی خواهد بود.

 

تاریخ انتشار : 1395/05/20
کد : 71669
تعداد بازدید: 301

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601