بنیاد ملی نخبگان فقط در مراکز استان ها نمایندگی دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با رد ادعای فردی که خود را رئیس بنیاد نخبگان گچساران معرفی کرده بود، تاکید کرد که بنیاد تنها در مراکز استان ها نمایندگی دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با رد ادعای فردی که خود را رئیس بنیاد نخبگان گچساران معرفی کرده بود، تاکید کرد که بنیاد تنها در مراکز استان ها نمایندگی دارد.

دکتر یداله اردوخانی در گفتگو با روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، با اشاره به تاکید اساسنامه بنیاد ملی نخبگان مبنی بر داشتن نمایندگی هایی در داخل کشور گفت: بر این اساس بنیاد ملی نخبگان به منظور استفاده بهینه از ظرفیت های علمی نخبگان در راستای ارتقای وضعیت علمی و فناوری کشور، شناسایی، حمایت و ساماندهی آنها در جهت امور علمی و فناوری حائز اولویت و رفع نیازمندی های ملی و منطقه ای نمایندگی هایی تحت عنوان بنیاد نخبگان استان در مراکز استان ها راه اندازی کرده است.

وی افزود: هدف از تاسیس بنیادهای نخبگان استانی عبارت از برنامه ریزی و اقدام برای شناسایی و حمایت مادی ، معنوی و بکارگیری نخبگان و بهره مندی از استعداد و توانایی های آنان در راستای ارتقاء تولید علم و فناوری و پیشرفت هم جانبه و متوازن در استان است.

دکتر اردوخانی تصریح کرد: بر اساس آیین نامه تاسیس و اداره بنیاد های نخبگان استانی نمایندگی های بنیاد در مراکز استان ها وابسته به بنیاد ملی نخبگان بوده و بر اساس سیاست ها و مقررات بنیاد و چارچوب این آیین نامه اداره می شوند.

وی افزود: فردی که اخیرا خود را در رسانه  ها رئیس بنیاد نخبگان شهرستان گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویر احمد معرفی کرده است کاملا کذب است چون بنیاد ملی نخبگان هیچ نمایندگی در شهرستان ها ندارد و تنها در مراکز استان ها نمایندگی های خود را راه اندازی کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با تاکید مجدد بر اینکه بنیاد ملی نخبگان هیچ نمایندگی در شهرستان ها به جزء مراکز استان ها ندارد، از رسانه ها درخواست کرد که در انتشار اینگونه اخبار دقت لازم را بعمل آورده و با استعلام از بنیاد ملی نخبگان و یا بنیاد نخبگان استان از صحت و سقم این موارد اطلاع لازم را کسب کنند.

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

تاریخ انتشار : 1393/07/09
کد : 71615
تعداد بازدید: 541