مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی در محل بنیاد نخبگان این استان برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی در محل بنیاد نخبگان این استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در این مراسم دکتر محمدباقر مقدسی؛ رئیس جدید بنیاد نخبگان استان ضمن اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته از زمان انتصاب تاکنون، گفت: بنیاد نخبگان استان در دوره جدید به دنبال تعامل بیشتر با دانشگاه‌ها و مراکز علمی سطح استان است.

وی از تشکیل شورای علمی در بنیاد نخبگان خراسان شمالی خبر داد و افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی برای توانمندسازی نخبگان، اجرای تور نخبگان برای بازدید از مراکز صنعتی، تهیه بانک اطلاعاتی از نخبگان و سرآمدان استان و همچنین برگزاری طرح دوست علمی از جمله اولویت‌های بنیاد نخبگان استان در دوره جدید است.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات «دکتر فروغ معین مقدس»، رئیس سابق بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی، «دکتر محمدباقر مقدسی» به عنوان رئیس جدید این بنیاد معرفی شد.

بر اساس این گزارش، مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی با حضور نوروزیان؛ معاون سیاسی-امنیتی استاندار، مهندس امیری‌مقدم؛ مدیر کل اداری و امور استان‌های بنیاد ملی نخبگان، محمدی؛ مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری، دکتر شاه‌رضایی، مدیر دفتر ارتباطات و اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ روسای دانشگاه‌ها و جمعی از نخبگان و مسؤلان اجرایی استان برگزار شد.

 

 

 

 

تاریخ انتشار : 1393/10/13
کد : 71531
تعداد بازدید: 394