سه شنبه 24 تیر 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

رویداد کارآفرینی «هم نت» افتتاح شد

رویداد ملی کارآفرینی «هم نت» با حضور رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان و رییس اتاق بازرگانی استان آغاز بکار کرد.

رویداد ملی کارآفرینی «هم نت» با حضور رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان و رییس اتاق بازرگانی استان آغاز بکار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ شقایق حق‌جوی جوانمرد، رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان در این مراسم، گفت: یافتن ایده‌های خوب، تکمیل تیم‌ها و انسجام در انجام کارگروهی، از مهمترین اهداف رویداد هم‌نت است.

وی ضمن بیان اینکه سطح بالای شرکت‌کنندگان مهمترین نقطه قوت هم‌نت است، افزود: در این رویداد علاوه بر اساتید ممتاز دانشگاهی، از صنعتگران و تسهیلگران بخش صنعت نیز دعوت به عمل آمده است.

رییس بنیاد نخبگان استان اصفهان مهمترین نقطه ضعف اینگونه برنامه‌ها را  مهارت‌های نرم (soft skills) شرکت‌کنندگان دانست و ادامه داد: برنامه‌ریزی و تقویت روحیه کار گروهی و همچنین مدیریت حساب‌شده مهمترین عامل حفظ همگرایی و توان تیم در طول رقابت است.

در ادامه عبدالوهاب سهل‌آبادی؛ رییس اتاق بازرگانی استان اصفهان نیز گفت: اتاق بازرگانی یکی از مهمترین نهادها مهم برای رونق اقتصاد کشور است.

وی با تأکید بر لزوم گسترش تعاملات بین دستگاه‌های اجرایی استان با بنیاد نخبگان اصفهان، خاطرنشان کرد: یکی از وظایف مهم اتاق بازرگانی در شرایط کنونی حمایت از صاحبان ایده برای اجرایی‌کردن طرح‌‎های آنان است. به همین منظور این نهاد از هر رویدادی در حوزه کارآفرینی مانند «هم‌نت» استقبال و حمایت می‌کند.

در بخشی از این مراسم محمد گوهریان؛ دبیر اتاق بازرگانی استان اصفهان و کارآفرین‌برتر توسعه فضای کسب و کارهای دانش‌بنیان را شرط لازم پایداری اقتصاد استان دانست.

وی افزود: رویداد «هم‌نت» سرآغازی برای توسعه کسب و کارهای مبتنی بر همدلی و رفاقت و شراکت با محوریت دانش است.

گوهریان ادامه داد: هنر کارآفرین تبدیل تهدید به فرصت است. اگر این رویه در کشور نهادینه شود در آینده‌ای نزدیک شاهد رخدادی بزرگ در حوزه کارآفرینی و اقتصاد خواهیم بود.

لازم به ذکر است رویداد کارآفرینی «هم‌نت» تا چهارشنبه هفته جاری در محل اتاق بازرگانی استان اصفهان ادامه خواهد داشت.

 

 

تاریخ انتشار : 1394/05/03
کد : 71506
تعداد بازدید: 236

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601