پنج شنبه 2 بهمن 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت ICT برگزار می‌شود

دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، صنعتگران، سرمایه‌گذاران و صاحبان‌فناوری درباره مسائل و معضلاتشان گفت‌وگو کرده و آموزش‌های فشرده‌ای درموضوع کسب‌وکار دریافت می‌کنند. شرکت‌کنندگان در چهار روز کارِ گروهی، یک چالش واقعی در زمینۀ فناوری‌ اطلاعات‌‎وارتباطات ICT را تجربه  و در صورت پیدا شدن راه­ حل‌ها، کسب‌وکارهای جدیدی در آینده با حضور آنان و سرمایه‌گذاری شرکت مخابرات استان اصفهان و دیگر حامیان حوزه ICTشکل می­‌گیرد.

شرکت‌کنندگان علاوه بر اینکه فرصتی برای تجربه واقعی بازار، کارگروهی و کمک‌گرفتن از حرفه‌ای‌های صنعت خواهند داشت، از فرصت همراهی گروهی از مشاوران و کارآفرینان موفق داخلی و بین‌المللی نیز در طول رویداد برخوردار خواهند شد.

به گفته حق‌جوی جوانمرد؛ رئیس بنیاد نخبگان اصفهان، در این رویداد اگر ایده در زمینۀ چالش‌هایی چون مدیریت‌دانش در فناوری، کاهش هزینه‌های انرژی، تعمیرات و نگهداری، ارتقای امنیت برنامه‌های کاربردی تحت وب، سیستم عامل‌‎های متن با (open source) در شرکت‌های بزرگ، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها باشد، شانس بیشتری برای ورود به هم‌نت ICT خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، تیم‌های برگزیده دومین رویداد هم‌نت فناوری اطلاعات‌وارتباطات از جوایز و اعتبارات چون، دریافت اعتبار راه‌اندازی کسب‌وکار به همراه پشتیبانی مالی و اجرایی از ایده، استقرار در مرکز شتابدهی مشاهیر به مدت شش‌ماه و بهره‌مندی از توانمندی‌های فنی و ارتباطی شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان و دیگر جوایز نقدی برخوردار خواهند شد.

دومین رویداد کارآفرینی هم‌نت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ۱۶ الی ۱۹ آذرماه ۱۳۹۵ با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و شرکت مخابرات استان در محل اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان اصفهان برگزار می‌شود.

 

تاریخ انتشار : 1395/08/26
کد : 71498
تعداد بازدید: 452

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601