برگزاری نشست کارگروه جشنواره رویش تهران-البرز

نشست کارگروه برگزاری جشنواره رویش تهران-البرز با محوریت چگونگی برگزاری جشنواره و نحوه داوری‌ آثار برگزار شد.

نشست کارگروه برگزاری جشنواره رویش تهران-البرز با محوریت چگونگی برگزاری جشنواره و نحوه داوری‌ آثار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ جشنواره اختراعات رویش تهران-البرز در سه بخش داوری، تجاری‌سازی و توانمندسازی به میزبانی استان البرز برگزار خواهد شد. به همین منظور جلسه هم‌اندیشی «کارگروه برگزاری جشنواره رویش» با محوریت چگونگی برگزاری  هر چه بهتر جشنواره و نحوه داوری‌ آثار، در بنیاد نخبگان استان تهران تشکیل شد.

در ابتدای این نشست، یدالله‌ اردوخانی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان تهران به تشریح کیفیت و نحوه برگزاری جشنواره اختراعات رویش در سال‌های گذشته پرداخت.

در ادامه جعفر جهان‌پناه؛ رئیس بنیاد نخبگان استان البرز به منظور افزایش تعامل و همکاری بنیاد با دانشگاه‌ آزاد و همچنین استفاده از امکانات و ظرفیت‌های این دانشگاه برای هرچه بهتر انجام شدن جشنواره خواستار برگزاری جشنواره رویش تهران-البرز در دانشگاه آزاد واحد کرج شد.

در بخش دیگری از این مراسم، ثمره‌ای؛ معاون دانشگاه آزاد اسلامی با بیان تجربه دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری چهار جشنواره بین‌المللی در حوزه اختراعات، از همکاری با بنیاد ملی نخبگان در این رابطه استقبال کرد.

وی همچنین از امکان دعوت از فدراسیون جهانی اختراعات برای حضور در این جشنواره خبر داد و بر یکپارچگی فعالیت‌های اجرایی و تشکیل تیم داوری مشترک تأکید کرد.

 

تاریخ انتشار : 1394/08/06
کد : 71382
تعداد بازدید: 362