شنبه 27 دی 1399

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

پیوندها

با حکم رییس‌جمهور اعضا و رییس هیات عامل صندوق صندوق نوآوري و شکوفايي منصوب شدند

رییس جمهور در حکمی اعضا و رییس هيأت امناي صندوق نوآوري و شكوفايي را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بنياد ملي نخبگان، در اولين جلسه هيأت امناي صندوق نوآوري و شكوفايي در دولت يازدهم كه به رياست رييس‌جمهور به عنوان رییس هیات امنا این صندوق و با حضور ساير اعضا ‌از جمله وزراي علوم، تحقيقات و فناوري، بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، امور اقتصادي و دارايي، معاون علمي و فناوري(دبیر هیات امنا)، معاون برنامه ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهور، رييس کل بانک مرکزي و رييس دفتر رييس جمهور تشكيل شد، آقاي دكتر بهزاد سلطاني به عنوان عضو و رييس هيات عامل صندوق نوآوري و شكوفايي منصوب شد.

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر بهزاد سلطانی

در اجرای مواد (۱۰) و (۱۲) اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۰.۶.۲۰ هیأت وزیران و براساس مصوبه مورخ ۱۳۹۲.۹.۱۳ هیأت امنای آن صندوق، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو و رییس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می‌شوید.

لازم است با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نسبت به بهبود فرآیند تجاری سازی فناوری‌ها، ارتقای نظام مالی و توسعه فناوری و نوآوری، پیشبرد اقتصاد دانش بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اقدام شایسته بعمل آید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهور و رییس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی

 

همچنین در احکامی جداگانه و بر مبناي مصوبه هيات امناي صندوق نوآوري و شکوفايي، آقايان دکتر سورنا ستاري، دکتر بهزاد سلطاني، دکتر کاظم جلالي، دکتر مصطفي صفوي و دکتر حميدرضا شاهوردي به عنوان اعضاي هيات عامل صندوق انتخاب شدند.

متن حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر حمیدرضا شاهوردی

جناب آقای دکتر مصطفی صفوی

جناب آقای دکتر کاظم جلالی

جناب آقای دکتر سورنا ستاری

در اجرای ماده (۱۰) اساسنامه صندوق نوآوری و شکوفایی مصوب ۱۳۹۰.۶.۲۰ هیأت وزیران و براساس مصوبه مورخ ۱۳۹۲.۹.۱۳ هیأت امنای آن صندوق، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی» منصوب می‌شوید.

لازم است با همکاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، ‌بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط، نسبت به بهبود فرآیند تجاری‌سازی فناوری‌ها، ارتقای نظام مالی توسعه فناوری و نوآوری، پیشبرد اقتصاد دانش بنیان، رشد و توانمندسازی بخش خصوصی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اقدام شایسته بعمل آید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری،‌اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهور و رییس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی

 

لازم به ذكر است دكتر سلطاني مسئوليت‌هاي مختلفي از جمله مدير كل امور پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، معاون تحقيقات و فناوري سازمان انرژي اتمي، مشاور تجاري‌سازي معاونت علمي و فناوري رييس جمهور، و عضويت در «كارگروه ارزيابي و تشخيص صلاحيت شركتهاي دانش‌بنيان و نظارت بر اجرا» را در كارنامه خود دارد.

تاریخ انتشار : 1392/09/27
کد : 71328
تعداد بازدید: 1075

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601